comScore

Mucize Doktor 23. bölüm izle - FOX TV Mucize Doktor son bölüm izle (Mucize Doktor yeni bölüm 20 Şubat Perşembe)

20 Şubat 2020, Perşembe 23:57
Mucize Doktor 23. bölüm izle - FOX TV Mucize Doktor son bölüm izle (Mucize Doktor yeni bölüm 20 Şubat Perşembe)

FOX TV kanalında Mucize Doktor dizisinin yeni bölümü 20 Şubat 2020 Perşembe akşamı yayınlandı. Mucize Doktor 23. bölüm izle, Mucize Doktor yeni bölüm izle, Mucize Doktor son bölüm izle gibi aramaların sonuçları haberimizde.

FOX TV'nin sevilen yapımı Mucize Doktor dizisinin 23. bölümü ekranlara geldi. Mucize Doktor dizisinin yeni bölümü 20 Şubat 2020 Perşembe akşamı yayınlandı. Mucize Doktor dizisinin yeni bölümünde Beliz'in Ferman'a sürpriz bir doğum günü hazırladığı haberi bütün hastaneyi tatlı bir kaosa boğar. Bir ilişkiyi nasıl yürüteceklerini bir türlü çözemeyen Nazlı ve Ali, kemoterapide tanışmış, birbirlerine deli gibi aşık iki liseli gencin bakımını üstlenir ve onların aşkında kendilerine dair bir şeyler bulurlar. Mucize Doktor dizisinin yeni bölümünü izlemek isteyen dizi severler internet ortamında Mucize Doktor yeni bölüm izle, Mucize Doktor son bölüm izle, Mucize Doktor Fox Tv izle gibi araştırmalar yapmaya başladı.
 

Mucize Doktor dizisi 23. bölüm özeti 


Diğer tarafta ameliyatında anestezi kullanılmasına izin vermeyen bir hasta Tanju ve Demir'e akla karayı seçtirir. Ve Kıvılcım'ın planı sonunda ilk meyvelerini verir.

Nazlı, Koray'ı baloya göndermek için elinden geleni yapıyor. Ali ne kadar üzülse de dürüst olmaktan vazgeçemiyor. Ali ve Nazlı hediye seçimi konusunda ortayı bulamıyor. Güneş'ten dahiyane fikir geliyor. Nazlı, sevenleri kavuşturmak için her yolu deniyor. Nazlı'nın yüreği kimsenin üzülmesine dayanamıyor. Demir'in hastası hiçbir şekilde ikna olmuyor. Tanju Hocamızın taktiği yine işe yarıyor. Kıvılcım sonunda muradına eriyor. Tanju Hocamız kızsa da takdir etmeyi ihmal etmiyor. 
MUCİZE DOKTOR DİZİSİ 23. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


 

Mucize Doktor dizisi oyuncuları


ALİ (TANER ÖLMEZ)

FERMAN (ONUR TUNA)

NAZLI (SİNEM ÜNSAL)

BELİZ (HAZAL TÜRESAN)

KIVILCIM (ÖZGE ÖZDER)

TANJU (MURAT AYGEN)

DEMİR (FIRAT ALTUNMEŞE)

AÇELYA (HAYAL KÖSEOĞLU)

SELVİ (BİHTER DİNÇEL)

GÜNEŞ (KORHAN HERDURAN)

ADİL (REHA ÖZCAN)

KÜNYE

YAPIM: MF YAPIM
YAPIMCI: ASENA BÜLBÜLOĞLU
YÖNETMEN: YUSUF PİRHASAN
SENARYO: PINAR BULUT & ONUR KORALP
TÜR: DRAM

Başrolünü Taner Ölmez'in üstlendiği, kadrosunda Onur Tuna, Murat Aygen, Sinem Ünsal, Özge Özder, Hazal Türesan, Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Korhan Herduran VE Reha Özcan gibi birbirinden başarılı oyuncuları da barındıran "Mucize Doktor" her Perşembe 20.00'de FOX'ta.

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"