comScore

Mucize Doktor 23. bölüm fragmanı izle - Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı çıktı mı?

13 Şubat 2020, Perşembe 23:21
Mucize Doktor 23. bölüm fragmanı izle - Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı çıktı mı?

Mucize Doktor 22. bölüm 13 Şubat 2020 Perşembe akşamı yayınlandı. Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı olan Mucize Doktor 23. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Mucize Doktor 23. bölüm fragmanını izlemek için detaylar haberimizde.

Fox TV'de Mucize Doktor dizisi 13 Şubat 2020 Perşembe günü 22. bölümüyle ekranlara geldi. Peki Mucize Doktor dizisi son bölümün ardından Mucize Doktor 23. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Mucize Doktor dizisininde Demir hala bir babası olduğuna inanamıyor. Ali yine müthiş bir teşhis mi yapıyor. “Böyle sevgili olunmaz, böyle kanser olunur!” Beliz'in istediği yardım Nazlı'yı tamamen köşeye sıkıştırdı. Nazlı'yla arkadaş kalma meselesi Ali'yi zorladı. Demir'in lisansı tehlikeye girdi. Demir, bunca yıl sonra babasını bulmuşken kaybetmek istemiyor.  Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı olan Mucize Doktor 23. bölüm fragmanını izlemek için tüm detaylar haberimizde
 

Mucize Doktor Ali Vefa karakteri Taner Ölmez kaç yaşında, nereli, boyu, evli mi?


Taner Ölmez 9 Ağustos 1986 yılında Tunceli'de doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünde öğrenci olan Taner Ölmez birçok dizi ve reklam filminde rol almıştır. Genç oyuncu İstanbul'un Altınları dizisindeki performansı ile dikkat çekmiştir. Kapalı Çarşı , Kül ve Ateş ve Tatar Ramazan dizilerinde de rol alan Taner Ölmez'in geniş kitleler tarafından tanınması ise Kayıp Şehir dizisi ile olmuştur.

1,75 cm boyunda ve 65 kilo ağırlığında olan başarılı oyuncu Taner Ölmez oyunculuğun yanı sıra Ülker Albeni, Ülker Sunny, Piyale Pigafest reklamlarında da oynamıştır. 2012 yılında, Osman Sınav'ın yönettiği Uzun Hikâye filmiyle sinemaya adım atan oyuncu, Star Tv 'de yayınlanan ve dünyaca ünlü The O.C.dizisinin uyarlaması olan Medcezir (Dizi)'de Mert Serez karakterini canlandırmıştır. Aynı zamanda 2014 yılında Katil Joe tiyatro oyununda gösterdiği başarıyla Afife Jale Tiyatro Ödülü'ne layık görülmüştür. 2015 yılında Kırık Kalpler Bankası filminde başrol aldı. 2016 yılında ise yine Star Tv'de yayınlanan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Genç Osman karakterini canlandırmıştır. 2018 yılında, Müslüm Gürses'in hayatı konu alan Müslüm filminde sanatçının kardeşini oynadı. 2019 yılından itibaren Mucize Doktor dizisinde Ali Vefa karakterini canlandırmaktadır.


DOKTOR ALİ VEFA

20'lerinin ortasında, cerrahi asistanı, otistik savant. Dahi ama iletişim kurmakta zorlanan Ali'nin çocukken hayatında değer verdiği bir tavşanı, bir de onu her şeyden koruyan abisi vardı. Fakat babası, Ali'yi evlatlıktan reddetti. Kimsesiz kalan Ali, onu sahiplenen Adil Hoca sayesinde hayata tutundu. Abisine verdiği doktor olma sözünü de Adil Hoca sayesinde tuttu ve tıp fakültesini birincilikle bitirdi.

Ali, şimdi asistan olarak girdiği hastanede dostluğu, kardeşliği ve aşkı keşfedecek. Dokunduğu her şeye, temas ettiği her yaşama iyilik getirecek; sadece şifa değil, umut verecek insanlara. Kimsesiz, otizmli Ali, kendine tekrar bir aile bulacak ve o koca hastane Ali'nin çevresinde bir aile olacak.

MUCİZE DOKTOR DİZİSİ OYUNCULARI

ALİ (TANER ÖLMEZ)

FERMAN (ONUR TUNA)

NAZLI (SİNEM ÜNSAL)

BELİZ (HAZAL TÜRESAN)

KIVILCIM (ÖZGE ÖZDER)

TANJU (MURAT AYGEN)

DEMİR (FIRAT ALTUNMEŞE)

AÇELYA (HAYAL KÖSEOĞLU)

SELVİ (BİHTER DİNÇEL)

GÜNEŞ (KORHAN HERDURAN)

ADİL (REHA ÖZCAN)
 

Mucize Doktor dizisi 22. bölüm fragmanı Fox TV


Mucize Doktor dizisi son bölüm olan Mucize Doktor 22. bölümün yayınlanmasının ardından Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı olan Mucize Doktor 23. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı izle, Mucize Doktor 23. bölüm fragmanı izle, Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Mucize Doktor 23. bölüm fragmanını nasıl izlerim? şeklinde arama yapanlar için Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı olan Mucize Doktor 23. bölüm fragmanını izlemek için gerekli olan bilgilere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (20Şubat 2020)