comScore

Mucize Doktor 21. bölüm full tek parça izle FOX TV (Mucize Doktor yeni bölüm 6 Şubat Perşembe)

06 Şubat 2020, Perşembe 22:53
Mucize Doktor 21. bölüm full tek parça izle FOX TV (Mucize Doktor yeni bölüm 6 Şubat Perşembe)

FOX TV kanalında Mucize Doktor dizisinin yeni bölümü 6 Şubat 2020 Perşembe akşamı yayınlandı. Mucize Doktor 21. bölüm izle, Mucize Doktor yeni bölüm izle, Mucize Doktor son bölüm izle gibi aramaların sonuçları haberimizde.

FOX TV'nin sevilen yapımı Mucize Doktor dizisinin 21. bölümü ekranlara geldi. Mucize Doktor dizisinin yeni bölümü 6 Şubat 2020 Perşembe akşamı yayınlandı. Mucize Doktor dizisinin yeni bölümünde acilde işler kontrolden çıkmak üzeredir. Sonunda ekipten biri daha fazla dayanamaz ve yardım etmek için içeri dalar. Biraz olsun kontrol sağlanır ama tehlike henüz atlatılmamıştır. Ferman'ın durumu ağırlaşmaya devam ederken içeride yeterli imkanlara sahip olmayan ekip hasta yakınlarının yardımını ister. Salgından sağ salim kurtulabilmek için herkesin elinden geleni yapması gerekecektir. Bütün bunlar yetmezmiş gibi, bir de üstüne, acilde bir doğum başlar. Mucize Doktor dizisinin yeni bölümünü izlemek isteyen dizi severler internet ortamında Mucize Doktor yeni bölüm izle, Mucize Doktor son bölüm izle, Mucize Doktor Fox Tv izle gibi araştırmalar yapmaya başladı.
 

Mucize Doktor dizisi 21. bölüm özeti (Mucize Doktor dizisi yeni bölüm)


Ali beklemekten sıkıldı! Artık Nazlı'dan net bir cevap istiyor. Ali, bir anlığına da olsa kendisiyle baş başa kalıyor. Elbette Ali'nin ilacı Nazlı oluyor. Adil Hoca, her şeyi yoluna koymak için uğraşıyor. Ali, abisinden vazgeçmiyor. Çünkü aile olmak bunu gerektiriyor. Tanju Hoca, hastasını kurtarmak için her şeyi planlıyor. Demir ekran başındaki herkesin yapmak istediği o hareketi yapıyor ve lambayı patlatıyor.

Ferman, uyandığı gibi kontrolü eline alıyor. Babasıyla her konuşmasında Demir'in yaraları ortaya çıkıyor. Ali, her zaman bir yolunu buluyor ve yine problemleri çözüyor. Beliz'in tek istediği şey Ferman'ın iyileşmesi oluyor. Abisinden bir tepki alabilmek için uğraşan Ali, her yolu deniyor. Beliz başına geleceklerden bir haber olacakları izliyor. Yapılamayacak gibi görünen her ameliyatı başarıyla sonuçlandıran Berhayat sakinleri bir kez daha övgüyü hak ediyor. Her durumu çözen ilginç fikirleriyle Ali Vefa, herkesi kendine hayran bırakıyor. Mucize Doktor dizisinin yeni bölümü olan Mucize Doktor 21. bölümü aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.
MUCİZE DOKTOR DİZİSİ 21. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


 

Mucize Doktor dizisi oyuncuları


ALİ (TANER ÖLMEZ)

FERMAN (ONUR TUNA)

NAZLI (SİNEM ÜNSAL)

BELİZ (HAZAL TÜRESAN)

KIVILCIM (ÖZGE ÖZDER)

TANJU (MURAT AYGEN)

DEMİR (FIRAT ALTUNMEŞE)

AÇELYA (HAYAL KÖSEOĞLU)

SELVİ (BİHTER DİNÇEL)

GÜNEŞ (KORHAN HERDURAN)

ADİL (REHA ÖZCAN)

KÜNYE

YAPIM: MF YAPIM
YAPIMCI: ASENA BÜLBÜLOĞLU
YÖNETMEN: YUSUF PİRHASAN
SENARYO: PINAR BULUT & ONUR KORALP
TÜR: DRAM

Başrolünü Taner Ölmez'in üstlendiği, kadrosunda Onur Tuna, Murat Aygen, Sinem Ünsal, Özge Özder, Hazal Türesan, Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Korhan Herduran VE Reha Özcan gibi birbirinden başarılı oyuncuları da barındıran "Mucize Doktor" her Perşembe 20.00'de FOX'ta.

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"