comScore

Mucize Doktor 21. bölüm fragmanı izle - Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı çıktı mı?

30 Ocak 2020, Perşembe 23:22
Mucize Doktor 21. bölüm fragmanı izle - Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı çıktı mı?

Mucize Doktor 20. bölüm 30 Ocak 2020 Perşembe akşamı yayınlandı. Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı olan Mucize Doktor 21. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Mucize Doktor 21. bölüm fragmanını izlemek için detaylar haberimizde.

Fox TV'de Mucize Doktor dizisi 30 Ocak 2020 Perşembe günü 20. bölümüyle ekranlara geldi. Peki Mucize Doktor dizisi son bölümün ardından Mucize Doktor 21. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Mucize Doktor dizisininde Ferman, Ali ve Nazlı hastanede mahsur kalmıştır. Ekip bir yandan içeride kalanlara sağlık hizmeti sunmaya bir yandan da salgınla mücadele etmeye uğraşır. Ve sonunda ekipten biri de hastalığa yakalanır. Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı olan Mucize Doktor 21. bölüm fragmanını izlemek için tüm detaylar haberimizde
 

Mucize Doktor Tanju kimdir?


40'larında, cerrahi şefi, genel cerrah, tavrı rahat ama hak ettiği saygıyı görmediğine inanıyor. Türkiye'nin en başarılı genel cerrahlarından biri. Müşterileri hep nüfuzlu, güçlü adamlar veya onların eşleridir; Tanju'nun yükseklerde çok dostu vardır. Ama o hala Adil Hoca'nın gelip onu tebrik etmesini bekler. Bu yüzden de Başhekim olmak ve Adil Hoca'nın yerini almak istiyor. Aslında Tanju, sadece ama sadece, Adil Hoca'nın saygısını istiyor. 

MURAT AYGEN (DOKTOR TANJU)

1985 yılından beri reklam sektöründe oyuncu, metin yazarı, sanat yönetmeni, süpervizör, yardımcı yönetmen, dublaj sanatçısı, 1998 yılından beri sinema ve televizyon sektöründe oyuncu olarak çalışmaktadır.Rol aldığı bazı sinema ve dizi projeleri; Av Mevsimi, Ankara Ekspresi, Kül ve Ateş,Bodrum Masalı, Maral, Medcezir.

Başrolünü Taner Ölmez'in üstlendiği, kadrosunda Onur Tuna, Murat Aygen, Sinem Ünsal, Özge Özder, Hazal Türesan, Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Korhan Herduran VE Reha Özcan gibi birbirinden başarılı oyuncuları da barındıran “Mucize Doktor” Perşembe 20.00'de FOX'ta.​​​​​​​


MUCİZE DOKTOR DİZİSİ OYUNCULARI

ALİ (TANER ÖLMEZ)

FERMAN (ONUR TUNA)

NAZLI (SİNEM ÜNSAL)

BELİZ (HAZAL TÜRESAN)

KIVILCIM (ÖZGE ÖZDER)

TANJU (MURAT AYGEN)

DEMİR (FIRAT ALTUNMEŞE)

AÇELYA (HAYAL KÖSEOĞLU)

SELVİ (BİHTER DİNÇEL)

GÜNEŞ (KORHAN HERDURAN)

ADİL (REHA ÖZCAN)
 

Mucize Doktor dizisi 21. bölüm fragmanı Fox TV


Mucize Doktor dizisi son bölüm olan Mucize Doktor 20. bölümün yayınlanmasının ardından Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı olan Mucize Doktor 21. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı izle, Mucize Doktor 21. bölüm fragmanı izle, Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Mucize Doktor 21. bölüm fragmanını nasıl izlerim? şeklinde arama yapanlar için Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı olan Mucize Doktor 21. bölüm fragmanını izlemek için gerekli olan bilgilere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"