comScore

Mucize Doktor 14. bölüm fragmanı İZLE - (Mucize Doktor yeni bölüm tanıtımı İZLE)

06 Aralık 2019, Cuma 01:13
Mucize Doktor 14. bölüm fragmanı İZLE - (Mucize Doktor yeni bölüm tanıtımı İZLE)

Mucize Doktor son bölüm olan Mucize Doktor dizisi 13. bölümüyle yayınlandı. Peki Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı olan Mucize Doktor 14. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Mucize Doktor dizisi yeni bölüm fragmanı olan Mucize Doktor 14. bölüm fragmanını izlemek için gerekli olan bilgilere haberimizden ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena - FOX TV'de yayınlanan Mucize Doktor dizisi son bölüm olan Mucize Doktor 13. bölümüyle ekranlara geldi. Peki Mucize Doktor dizisi son bölümünde neler yaşandı? Yavaş yavaş ilerleme kaydeden Ali'nin önünde şimdi büyük bir engel vardır; Adil'in de desteklemesiyle Ali sonunda birine dokunmaya karar vermiştir. Ama bu iş kesinlikle göründüğü kadar kolay değildir. Devamıyla birlikte Mucize Doktor dizisinin son bölümünü izledikten sonra Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı olan Mucize Doktor 14. bölüm fragmanını merak edenler için Mucize Doktor yeni bölüm fragmanına dair tüm bilgilere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 
 

Mucize Doktor son bölümünde neler oldu? (Mucize Doktor 5 Aralık son bölüm özeti)


Yavaş yavaş ilerleme kaydeden Ali'nin önünde şimdi büyük bir engel vardır; Adil'in de desteklemesiyle Ali sonunda birine dokunmaya karar vermiştir. Ama bu iş kesinlikle göründüğü kadar kolay değildir. Diğer tarafta Ferman'la ilgili hayal kırıklığına uğrayan Beliz bir yolculuğa çıkar. Ferman bakımını üstlendiği vakayı fazlasıyla kişiselleştirir ve Ali'yle tam bir çıkmaza girerler. Vakayı devretmeye bile kalkan Ferman hem kişisel hem profesyonel hayatında köşeye sıkıştıkça sıkışır. Bir takım hasta yakınlarının öfkesi Ali'yi hedef bulur. Ve sonunda sırlar açığa çıkar.

Mucize Doktor dizisi oyuncuları


Taner Ölmez
Onur Tuna
Sinem Ünsal
Hazal Türesan
Özge Özder
Murat Aygen
Fırat Altunmeşe
Hayal Köseoğlu
Bihter Dinçel
Korhan Herduran
Reha Özcan

Mucize doktor dizisi hakkında 


YAPIM: MF YAPIM
YAPIMCI: ASENA BÜLBÜLOĞLU
YÖNETMEN: YUSUF PİRHASAN
SENARYO: PINAR BULUT & ONUR KORALP
TÜR: DRAM


Mucize Doktor 14. bölüm fragmanı İZLE Fox TV


Mucize Doktor son bölüm olan Mucize Doktor 13. bölümünü izleyenler internet ortamında Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı olan Mucize Doktor 14. bölüm fragmanını aramaya başladı. Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı izle, Mucize Doktor 14. bölüm fragmanı izle şeklinde arama yapanlara müjde! Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı olan Mucize Doktor 14. bölüm fragmanı yayınlandı. Aşağıdaki bağlantıdan Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı olan Mucize Doktor 14. bölüm fragmanını izleyebilirsiniz. 
İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)