comScore

Mucize Doktor 13. bölüm fragmanı izle - Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı İZLE

28 Kasım 2019, Perşembe 23:29
Mucize Doktor 13. bölüm fragmanı izle - Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı İZLE

Mucize Doktor dizisinin son bölümü olan Mucize Doktor 12. bölüm 28 Kasım 2019 Perşembe akşamı yayınlandı. Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı olan Mucize Doktor 13. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı olan Mucize Doktor 13. bölüm fragmanını izlemek için detaylar haberimizde.

Fox TV'de Mucize Doktor dizisi 28 Kasım 2019 Perşembe günü 13. bölümüyle ekranlara geldi. Peki Mucize Doktor dizisi son bölümün ardından Mucize Doktor 13. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Mucize Doktor dizisininde Ambulans şoföründen başhekimine hastanedeki herkes topun ağzındadır. Nazlı'yı kurtarabilecek tek savunmaysa Ferman'dadır. Ama bu da Beliz'i ve ekonomik durumu yeni yeni düzelen hastaneyi ateşe atmak anlamına gelir. Ferman bir seçim yapmakta bocalar. Nazlı korka korka kurula çıkar. Ama sonunda ona umut veren beklenmedik biri olacaktır. Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı olan Mucize Doktor 11. bölüm fragmanını izlemek için tüm detaylar haberimizde
 

Mucize Doktor dizisi Beliz kimdir? (Hazal Türesan)


30'larında. Ferman'ın sevgilisi, hastanenin sahibi. Asıl mesleği avukatlık. Güzel, akıllı ya da zengin olmasına rağmen Beliz alabildiğine alçak gönüllü bir kadın. Dünya kadar parası, yurt dışında aldığı eğitimi, başarılı bir avukat oluşu, bütün meziyetleri onun karakterinin doğal bir parçası, insanlara karşı kullandığı silahlar değil. Asil bir kadın Beliz. Ucuz ukalıklardan, burnu büyüklükten ve her türlü ezici görkemden nefret eder. 

HAZAL TÜRESAN
Hazal Türesan, 20 Temmuz 1985 yılında Ankara'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Ankara'da tamamladıktan sonra Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi'nde Tiyatro eğitimi aldı.

2018 yılında Türkiye'nin ilk vampir temalı dizisi Yaşamayanlar'da rol aldı. Son olarak yeni sezonda yayınlanacak Netflix Türkiye'nin ikinci projesi Atiye'de rol alan Türesan, şu anda Mucize Doktor isimli dizide Beliz karakterine hayat vermektedir.MUCİZE DOKTOR DİZİSİ OYUNCULARI

ALİ (TANER ÖLMEZ)

FERMAN (ONUR TUNA)

NAZLI (SİNEM ÜNSAL)

BELİZ (HAZAL TÜRESAN)

KIVILCIM (ÖZGE ÖZDER)

TANJU (MURAT AYGEN)

DEMİR (FIRAT ALTUNMEŞE)

AÇELYA (HAYAL KÖSEOĞLU)

SELVİ (BİHTER DİNÇEL)

GÜNEŞ (KORHAN HERDURAN)

ADİL (REHA ÖZCAN)
 

Mucize Doktor dizisi 13. bölüm fragmanı Fox TV


Mucize Doktor dizisi son bölüm olan Mucize Doktor 12. bölümün yayınlanmasının ardından Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı olan Mucize Doktor 13. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı izle, Mucize Doktor 13. bölüm fragmanı izle, Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Mucize Doktor 13. bölüm fragmanını nasıl izlerim? şeklinde arama yapanlar için Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı olan Mucize Doktor 13. bölüm fragmanını izlemek için gerekli olan bilgilere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>  

 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!