comScore

Mucize Doktor 11. bölüm fragmanı izle - Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı İZLE

14 Kasım 2019, Perşembe 23:31
Mucize Doktor 11. bölüm fragmanı izle - Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı İZLE

Mucize Doktor dizisinin son bölümü olan Mucize Doktor 10. bölüm 14 Kasım 2019 Perşembe akşamı yayınlandı. Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı olan Mucize Doktor 11. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı olan Mucize Doktor 11. bölüm fragmanını izlemek için detaylar haberimizde.

Fox TV'de Mucize Doktor dizisi 14 Kasım 2019 Perşembe günü 10. bölümüyle ekranlara geldi. Peki Mucize Doktor dizisi son bölümün ardından Mucize Doktor 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Mucize Doktor dizisininde Ali'nin hikayesi ilgi çekmeye devam ediyor. Doktor Ferman ile sık sık karşılaşan Ali, hastanede yükselişini sürdürüyor. Adil Hoca ise Nazlı ile Ali'nin arkadaşlığını ilerletmek için elinden geleni yapıyor. Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı olan Mucize Doktor 11. bölüm fragmanını izlemek için tüm detaylar haberimizde
 

Mucize Doktor dizisi Tanju kimdir? (Murat Aygen)


40'larında, cerrahi şefi, genel cerrah, tavrı rahat ama hak ettiği saygıyı görmediğine inanıyor. Türkiye'nin en başarılı genel cerrahlarından biri. Müşterileri hep nüfuzlu, güçlü adamlar veya onların eşleridir; Tanju'nun yükseklerde çok dostu vardır. Ama o hala Adil Hoca'nın gelip onu tebrik etmesini bekler. Bu yüzden de Başhekim olmak ve Adil Hoca'nın yerini almak istiyor. Aslında Tanju, sadece ama sadece, Adil Hoca'nın saygısını istiyor.

MURAT AYGEN KİMDİR?
Murat Aygen, 29 Ekim 1971 tarihinde Diyarbakır‘da doğmuştur. 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Biyoloji, 1998 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Müzikal- Tiyatro Oyunculuğu, 2002 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Opera Yüksek Lisans bölümlerinde eğitim aldı.

1985 yılından beri reklam sektöründe oyuncu, metin yazarı, sanat yönetmeni, süpervizör, yardımcı yönetmen, dublaj sanatçısı, 1998 yılından beri sinema ve televizyon sektöründe oyuncu olarak çalışmaktadır.Rol aldığı bazı sinema ve dizi projeleri; Av Mevsimi, Ankara Ekspresi, Kül ve Ateş,Bodrum Masalı, Maral, Medcezir.MUCİZE DOKTOR DİZİSİ OYUNCULARI

ALİ (TANER ÖLMEZ)

FERMAN (ONUR TUNA)

NAZLI (SİNEM ÜNSAL)

BELİZ (HAZAL TÜRESAN)

KIVILCIM (ÖZGE ÖZDER)

TANJU (MURAT AYGEN)

DEMİR (FIRAT ALTUNMEŞE)

AÇELYA (HAYAL KÖSEOĞLU)

SELVİ (BİHTER DİNÇEL)

GÜNEŞ (KORHAN HERDURAN)

ADİL (REHA ÖZCAN)
 

Mucize Doktor dizisi 11. bölüm fragmanı Fox TV


Mucize Doktor dizisi son bölüm olan Mucize Doktor 10. bölümün yayınlanmasının ardından Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı olan Mucize Doktor 11. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı izle, Mucize Doktor 11. bölüm fragmanı izle, Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Mucize Doktor 11. bölüm fragmanını nasıl izlerim? şeklinde arama yapanlar için Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı olan Mucize Doktor 11. bölüm fragmanını izlemek için gerekli olan bilgilere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>   

FutbolArena Haber Turu (13 Aralık 2019)