comScore

Mucize Doktor 10. bölüm fragmanı izle - Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı İZLE

07 Kasım 2019, Perşembe 23:33
Mucize Doktor 10. bölüm fragmanı izle - Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı İZLE

Mucize Doktor dizisinin son bölümü olan Mucize Doktor 9. bölüm yayınlandı. Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı olan Mucize Doktor 10. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı olan Mucize Doktor 10. bölüm fragmanını izlemek için detaylar haberimizde.

Fox TV'de Mucize Doktor dizisi 7 Kasım 2019 Perşembe günü 9. bölümüyle ekranlara geldi. Peki Mucize Doktor dizisi son bölümün ardından Mucize Doktor 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Mucize Doktor dizisininde Ferman eski bir hastasına yardım etme fırsatı yakalar ve Tanju'nun hastası da zor bir seçimle karşı karşıya kalır. Herkes pişmanlıklarıyla yüzleşirken yönetim kurulu Ali için toplanır. Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı olan Mucize Doktor 10. bölüm fragmanını izlemek için tüm detaylar haberimizde
 

Mucize Doktor son bölüm özeti


Ali, markette yaşadığı olay karşısında hissizdir. Oysa tecrübe etmesi gereken yeni duygular vardır. Nazlı ona farkında olmadan yardım eder ama onun da başında büyük bir dert vardır; Tanju'nun gözetiminde, bir saldırganı tedavi etmek zorundadır. Bunu yaparken geçmişiyle yüzleşir. Günün sonunda, hastanede bir kez daha kozlar paylaşılacaktır.
 

Mucize Doktor dizisi Adil Hoca kimdir? (Reha Özcan)


50'lerinde, Başhekim, Ali'nin mentoru ve manevi babası. İyi niyetli, babacan bir adam ama fazla korumacı olabiliyor. Otuz seneyi aşan doktorluk kariyerinde sayısız hastayı iyi etmiş bir doktor; literatüre katkıda bulunmuş, makaleleri yabancı dergilerde yayınlanmış bir beyin cerrahı. Ferman gibi, Tanju gibi nice cerrahi dehalar yetiştirmiş bir hoca. Bütün bunlar yetmezmiş gibi, hastalarını, çevresindeki herkesi her daim kollayan, kimi hastasının masrafını kendi cebinden ödeyen, kimini de Ali gibi kanadının altına alan bir güzel adam. Tıbbın tek bir kanunu olduğuna, onun da hasta olduğuna inanan, idealist bir başhekim. 

REHA ÖZCAN'IN OYNADIĞI DİZİLER
1965 yılında Bingöl'de doğdu. 1987 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nden mezun oldu.

2017 -2019 Bizim Hikaye
2017 Adı Efsane (Devrim Yalçın)
2015 Gecenin Kraliçesi (Durul Taylan)
2014-2015 Maral: En Güzel Hikayem (Deniz Koloş)
2014 Karadayı (Cem Karcı, Uluç Bayraktar)
2013 Fatih (Merve Girgin)
2013 Muhteşem Yüzyuıl (Durl Taylan)
2012 Suskunlar (Çağrı Lostuvalı)
2011 Üsküdar'a Giderken (Selçuk Aydemir)
2011 Kurtlar Vadisi Pusu (Sadullah Şentürk)
2009 IV.Osman (Serkan Birlik)
2007 Dağlar Delisi (Taner Akvardar)
2005 Naciye'yi Kim Sevmez (Avni Kütükoğlu)MUCİZE DOKTOR DİZİSİ OYUNCULARI

ALİ (TANER ÖLMEZ)

FERMAN (ONUR TUNA)

NAZLI (SİNEM ÜNSAL)

BELİZ (HAZAL TÜRESAN)

KIVILCIM (ÖZGE ÖZDER)

TANJU (MURAT AYGEN)

DEMİR (FIRAT ALTUNMEŞE)

AÇELYA (HAYAL KÖSEOĞLU)

SELVİ (BİHTER DİNÇEL)

GÜNEŞ (KORHAN HERDURAN)

ADİL (REHA ÖZCAN)
 

Mucize Doktor dizisi 10. bölüm fragmanı Fox TV


Mucize Doktor dizisi son bölüm olan Mucize Doktor 9. bölümün yayınlanmasının ardından Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı olan Mucize Doktor 10. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı izle, Mucize Doktor 10. bölüm fragmanı izle, Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Mucize Doktor 10. bölüm fragmanını nasıl izlerim? şeklinde arama yapanlar için Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı olan Mucize Doktor 10. bölüm fragmanını izlemek için gerekli olan bilgilere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>> 

 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)