comScore

MSÜ sınav tarihleri 2020 - MSÜ sınavları ne zamana ertelendi? (MSÜ yeni sınav tarihi)

19 Mart 2020, Perşembe 10:26
MSÜ sınav tarihleri 2020 - MSÜ sınavları ne zamana ertelendi? (MSÜ yeni sınav tarihi)

MSÜ sınav tarihi, MSÜ ne zaman, MSÜ 2020 sınavı, MSÜ sınavı ne zaman yapılacak gibi aramaların yanıtları haberimizde. Koronavirüs salgını nedeniyle MSÜ sınavları da ileri bir tarihe ertelendi.

MSÜ ertelendi mi, MSÜ sınavları ne zaman, MSÜ tarihi, MSÜ yeni sınav tarihi, MSÜ sınavı ne zaman yapılacak, MSÜ 2020 sınav tarihi, MSÜ sınava nerede gireceğim, MSÜ sorgulama, MSÜ sınavları koronavirüs salgını nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi. MSÜ sınavlarına girecek olan kişilerin MSÜ sınav tarihi ne zaman şeklinde yaptıkları aramaların yanıtlarını hazırladık. 
 

MSÜ sınavları ne zaman yapılacak? MSÜ 2020 sınavlaır ne zamana ertelendi? MSÜ yeni sınav tarihleri


Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada MSÜ sınavının da ertelendiği belirtildi. Türkiye'de koronavirüs salgınının artmasıyla birlikte sınavların birçoğu ileri bir tarihe alındı. MEB'den yapılan açıklamada Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı'nın da ertelendiği belirtildi.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada MSÜ sınavının 3 Mayıs 2020 tarihinde gerçekleştirileceği belirtildi.
Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, "Koronavirüs (Covid-19) pandemisi sürecinde devletimizin konuya ilişkin almış olduğu ve alacağı kararlar çerçevesinde kurumumuz tarafından yapılması planlanan sınavlarla ilgili adaylarımıza ve kamuoyuna bilgilendirme yapılacaktır." denildi.

MSÜ SORGULAMA İÇİN TIKLA!

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)