comScore

Ümraniyespor Ümraniyespor

Ümraniyespor'dan zemin açıklaması

14 Ocak 2017, Cumartesi 14:29
Ümraniyespor'dan zemin açıklaması

Ümraniyespor yarın sahasında Balıkesirspor'u ağırlıyor ancak saha zeminin durumu maç oynamaya müsait görünmüyordu. Ümraniyespor kulübünden konu hakkında açıklama geldi.

FutbolArena - TFF 1. Lig'in 17. hafta maçında Ümraniyespor yarın sahasında Balıkesirspor'u ağırlayacak. Ümraniye İlçe Stadı'nda bugün saat 13:00'te oynanması gereken mücadele ileri bir tarihe ertelendi.

Geçtiğimiz hafta boyunca yağan yoğun kar yağışı Ümraniyespor saha zemininin fazlasıyla bozmuş durumda. ÜMRANİYESPOR'DAN CEVAP 

Konu hakkında yaptığımız haberin ardından Ümraniyespor twitterdan bir açıklama yaptı ve "Ekiplerimiz an itibari ile saha da gerekli çalışmalarını yapmaktadır. Hayırlı akşamlar dileriz." şeklinde bir tweet attı. 

İşte Ümraniyespor'un twitterdan yaptığı açıklama... 

 


ÜMRANİYESPOR - BALIKESİRSPOR MAÇI ERTELENDİ

TFF'den yapılan açıklamada, "Bugün oynanması gereken  Ümraniyespor-Balıkesirspor TFF 1. Lig 18. Hafta maçı elverişsiz saha koşulları nedeniyle maçın hakemi tarafından bir gün sonraya ertelenmiş olup bir gün sonra da şartların düzelemeyeceği anlaşıldığından TFF tarafından ileri bir tarihe ertelenmiştir." ifadeleri kullanıldı.

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)