comScore

Manchester United Manchester United

Moyes ile çalışmak istemeyenler var

04 Şubat 2014, Salı 19:39

Manchester United'da bu ara transfer döneminde Fiorentina'ya kiralanan Anderson, kendisi dahil bazı takım arkadaşlarının David Moyes ile çalışmak istemediğini ve onun sisteminden memnun olmadığını açıkladı. 

FutbolArena Özel - Manchester United'da sular durulmuyor. Bu ara transfer döneminde Fiorentina'ya kiralanan başarılı oyuncu Anderson, eski hocası David Moyes hakkında çok önemli açıklamalarda bulundu. Brezilyalı oyuncu, kendisi ve Nani'nin de içinde bulunduğu birçok oyuncunun David Moyes'un sisteminden memnun olmadığını itiraf etti.

Fiorentina'ya sezon sonuna kadar kiralık olarak gönderilmesine rağmen bir daha Manchester United'a geri dönme gibi bir fikrinin olmadığını belirten Anderson, konu hakkında şu açıklamaları yaptı:
"Birçok oyuncunun Moyes'un bu rejiminden memnun olmadığına eminim. Özellikle ben ve Nani gibi 7-8 yıldır bu kulüpte olan oyuncular durumdan şikayetçi. Manchester United, oyuncuları için herşeyi yapan çok büyük bir kulüp. Ancak bazen futbolcular kendilerine farklı bir yol çizmek için ayrılmak isteyebiliyorlar."

Juan Mata transferiyle dikkatleri üzerine çeken Manchester United'da, sezon sonu kontratı sona erecek olan Ferdinand, Vidic ve Evra gibi as oyuncular için henüz herhangi bir adım atılmış değil. Ayrıca yeteri kadar forma şansı bulamadığından şikayetçi olan Javier Hernandez'in de kulüpteki geleceği belirsiz. Önümüzdeki Kasım ayında 41 yaşına girecek olan Ryan Giggs'in de artık futbol oynamak istemediği ve teknik ekibe dahil olmak istendiği vurgulandı.

Öyküm Kanbir

FutbolArena haber turu (25 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.