comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Moussa Sow'dan çocuğuna ismini veren taraftara cevap

14 Şubat 2017, Salı 20:30
Moussa Sow'dan çocuğuna ismini veren taraftara cevap

Moussa Sow, çocuğuna ismini veren sarı lacivetli taraftara teşekkür etti.

FutbolArena - Kahramanmaraş'ta yaşayan Fanatik Fenerbahçeli baba Adnan Orçan, çocuklarından birinin adını "Hanifi Alex", diğerinin adını ise "Musa Sow" koydu.
 

Çocuklarını Moussa Sow ve Alex'in adını veren Fenerbahçe taraftarı - İZLE


Haber karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Fenerbahçe'nin Senagalli golcüsü Moussa Sow, çocuğuna ismini veren sarı lacivetli taraftara teşekkür etti.

Sosyal medya hesabından kimliklerin fotoğrafını paylaşan Moussa Sow, alkış ve sevgi emojileri kullanırken, 'Teşekkür ederim' yanıtını verdi.
İhlas Haber Ajansı'na konuşan Orçan, "Top onun ayağına geldiği zaman ayrı bir heyecanlanıyorum. İstanbul'a maça gittiğimde tercümanı Samet Güzel'e de söylemiştim benim eğer bir gün oğlum olursa adını Alex koyacağım diye. Zaten herkese de aşılamıştım bir oğlum olursa adı Alex diye. Golleri ile sempatikliği ile Moussa Sow sevgisi ruhumuza işledi onuda ailecek çok seviyoruz. Bu yüzden ikinci oğlumun adını da Musa Sow koydum. Üçüncü oğlum olursa onun adı da hazır, onun adı da "Lens" olacak buradan Lens'e de duyurulur" diye konuştu.

'HERKES ŞAŞIRIYOR'

"Genelde hastanelerde ekrandan isimler çıktığı zaman inanmayanlar oluyor. Eline alıyorlar bakıyorlar kimliğinin fotoğrafını çekiyorlar, sonra kucağına alıp ayrı bir ilgi ile seviyorlar. Selfie çektirenler oluyor. Alex ve Musa Sow'a harçlık verenler oluyor. Hatta bir gün eczaneye gittiğimizde Alex ve Musa Sow ismini gören eczacı Fenerbahçeli diye hiç para almadı, 'benden olsun' dedi. Nüfus cüzdanını çıkarmaya gittiğim nüfus müdürü 'hayır bu isim olmaz' dedi. Ben de Türkiye'deki diğer isimleri örnek verdim sonra eşime sordular 'siz izin veriyor musunuz?' diye. Eşim de bir sakıncası olmadığını söyledi." ifadelerini kullandı.

KARISI FENERBAHÇE'Yİ DAHA ÇOK SEVİYOR

Adnan Orçan'ın eşi Şehnaz Orçan ise "İlk evlendiğimiz zamanlarda evde beraber maçları izliyorduk ama ben sinir oluyordum. Bana 'kusura bakma senden daha çok seviyorum Fenerbahçe'yi' diyordu. Maçlarına götürdü beni, bileti de zor bulmuştuk o maçta. O atmosferde ben de karşı takıma kendimi kaybedip küfürler etmişim. Orada izleyince de daha çok aşılandı. Takımımızın arkasındayız her zaman" ifadelerini kullandı.


 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)