comScore

Moussa Sidibe'den şok sözler: "Açlıktan öleceğim."

06 Ocak 2018, Cumartesi 18:45
Moussa Sidibe'den şok sözler:

Deportivo Guadalajara takımında forma giyen Moussa Sidibe ekonomik sorunlardan dolayı çok zor günler geçirdiğini söyledi.  

FutbolArena Dış Haberler - Deportivo Guadalajara futbolcusu Sidibe çok zor durumda olduğunu söyledi. Moussa Sidibe yaşadığı ekonomik zorlukları dayanamayarak kamuoyu ile paylaşarak alacaklarından vazgeçip kulüpten ayrılma isteiğine de olumsuz cevap verilince bu durumu medya ile paylaşmaya karar verdi. 

"AÇLIKTAN ÖLECEĞİM O DERECE"
Son olarak alacaklarından vazgeçip kulüpten ayrılma isteğini Deportivo Guadalajara yönetimine söyleyen Moussa Sidibe, olumsuz cevap alınca yaşadığı zorlukları kamuoyu ile paylaştı. 

Moussa Sidibe yaptığı açıklamada, "Artık susamam. Çünkü gerçekten çok zor durumdayım. "Çok zor durumdayım. Kulüpten ayrılmama izin vermediler. Alacaklarımdan bile vazgeçtim. Çocuklarımı okula götürecek param yok. Ailemden para istemeye utanıyorum. Tam bir köle gibiyim. Yemek de vermiyorlar. Açlıktan öleceğim o derece. Bunu da kesinlikle abartmıyorum. Artık bir çözüm bulmam gerekecek." ifadelerini kullandı. 

Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!SON 24 SAATTE NELER YAŞANDI?

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)