comScore

Real Madrid Real Madrid

Morata: "Emre Mor büyülüyor"

22 Eylül 2016, Perşembe 23:02
Morata:

Real Madrid'in genç golcüsü Alvaro Morata flaş açıklamalar yaptı.

FutbolArena Dış Haberler - Real Madrid'in sezon başında opsiyonunu kullanarak Juventus'tan 30 milyon euro karşılığında transfer ettiği İspanyol golü Alvaro Morata önemli açıklamalar yaptı.

"EMRE MOR EN İYİLERDEN BİRİ OLABİLİR"
Almanya'nın Bild gazetesine konuşan Morata, Borussia Dortmund'un çok iyi transferler yaptığını belirtirken, "Emre Mor beni büyülüyor, topla neler yapabildiğini gördünüz mü? İnanılmaz hızlı. O ileride Avrupa'nın en iyi futbolcularından biri olabilir" dedi.

"DÜNYANIN EN İYİ SANTRFORU LEWANDOWSKİ"

İspanyol golcü Bild dışında İspanyol basınından ESPN'e de konuştu. Kendisi de Avrupa'nın sayılı golcülerinden biri olan Morata, dünyanın en iyi golcüsünün ise Robert Lewandowski olduğunu iddia etti. 

Lewandowski'yi uzun boyuna rağmen çok teknik bir oyuncu olarak nitelendiren Morata, "Onun hiçbir maçını kaçırmam, kendime örnek alıyorum. Hareketlerini dikkatle takip edip ondan bir şeyler öğrenmeye çalışıyorum." dedi.

RONALDO MU, MESSİ Mİ?

Cristiano Ronaldo ile Lionel Messi kıyası hakkında da konuşan Morata, "Ben hergün Ronaldo'nun nasıl çalıştığını görüyorum. Saha içinde ne kadar savaştığını da görüyorum. Bence Ronaldo, Messi'den daha iyi" dedi.

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.