comScore

FutbolArena TV

Montella futbolcularını övdü, Erol Bulut yerden yere vurdu! "Hiç hoşnut değilim"

20 Şubat 2022, Pazar 18:32

Gaziantep Futbol Kulübü Teknik Direktörü Erol Bulut, sahalarında 3-0 kaybettikleri Adana Demirspor maçının ardından yaptığı açıklamada, "Hiç istemediğimiz bir mağlubiyet aldık" dedi.

Son zamanlarda takımdaki bazı durumlardan hiç hoşnut olmadığını açıklayan Erol Bulut, "Bir takımda her oyuncu ilk 11'de oynamak ister. ilk 11'de oynadığı zaman moraliniz farklı, sonradan oyuna girdiğiniz zaman moraliniz farklı oluyor. Uzun zamandır ilk 11'de bazı arkadaşlarımız forma giyemese de oyuna girdikten sonra her şeyini vermek zorunda. Zaten gereken cümleleri soyunma odasında arkadaşlarımıza soyunma odasında söyledim. Takımdaki bazı durumlardan hiç hoşnut değilim, onları zaten içimizde konuşacağız" diye konuştu.

Adana Demirspor Teknik Direktörü Vincenzo Montella, 3-0 kazandıkları Gaziantep FK maçının ardından yaptığı açıklamada, "Benim için çok keyif veren bir galibiyet oldu" dedi. Montella, Assombalonga'nın iki penaltı kaçırması ile ilgili soruya da cevap vererek, "Normalde bir takım bir maçta iki penaltı kaçırdığı zaman kazanması çok zor olur ama Assombalonga bugün şanslı günündeydi" ifadesini kullandı.

Gaziantepspor Videoları