comScore

MKE Ankaragücü MKE Ankaragücü

Ricardo Faty'nin ağabeyinden Ankaragücü yönetimine tepki! "Dürüst değiller"

05 Şubat 2019, Salı 19:45
Ricardo Faty'nin ağabeyinden Ankaragücü yönetimine tepki!

Ankaragücü'nde Ricardo Faty'nin TFF'ye bildirilen kadro listesinde yer almaması üzerine tecrübeli futbolcunun ağabeyi Faty Jacques yönetime tepki gösterdi. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig takımlarından Ankaragücü'nde TFF'ye bildirilen kadro listesinde Ricardo Faty yer almadı. 

El Kabir'in son günde Katar'a transferinin iptal olmasının ardından yeniden kadroya dahil edilmesi üzerine kadroya alınmayan isimlerinden biri de Ricardo Faty oldu. Ricardo Faty'nin ağabeyi bu konuyla ilgili sosyal medya hesabından yönetime tepkide bulundu. 
Faty Jacques sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"15 yıldır profesyonel futbol dünyasındayım ve bugüne kadar böyle bir durumla hiç karşılaşmadım. Kardeşim Ricardo'nun her daim dürüst ve fedakar olmuştur. Gerektiğinde de farklı pozisyonlarda oynadı. Özverisinin karşılığı bu şekilde mi olacaktı? Ayrıca kulüp ile olumlu görüşmelerimize istinaden, kardeşimin transferlerden sonra  oyuncular listesinden çıkarılması beni şaşkınlığa uğrattı. Kulüpten bazı kişilerin dürüst olmadığı apaçık ortada. Ankaragücü daha iyisini hak ediyor. Bu yapılan haksızlığın farkında olan taraftarlarımıza selam olsun.Son dakika Ankaragücü Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)