comScore

MKE Ankaragücü MKE Ankaragücü

İsmail Kartal ve Joachim Löw bir araya geldi

15 Mart 2018, Perşembe 15:39
İsmail Kartal ve Joachim Löw bir araya geldi

Beşiktaş – Bayern Münih maçı için İstanbul'a gelen Almanya Milli Takımı Teknik Direktörü Joachim Löw, Ankaragücü Teknik Direktörü İsmail Kartal ile bir araya geldi.

FutbolArena - Fenerbahçe ve Adanaspor'da geçmiş yıllarda görev alan Almanya Milli Takım Teknik Direktörü Joachim Löw ile Ankaragücü Teknik Direktörü İsmail Kartal, Alman meslektaşı ile karşılıklı görüş alışverişinde bulunarak, uzun uzun sohbet etme imkanı buldu.
 

Joachim Löw'ün Ankaragücü açıklamaları


Görüşmede, Ankaragücü Teknik Direktörü İsmail Kartal ile uzun yıllara dayanan dostlukları olduğunu belirten ünlü teknik adam Joachim Löw, “İsmail Kartal, Türkiye'de çalıştığım dönemlerde yardımcılığımı yaptı. Kendisi son derece çalışkan, disiplinli ve başarılı bir teknik adamdır. İsmail hoca çalışmaktan keyif aldığım teknik adamların başında geliyor. Ankaragücü'nün durumunu arkadaşım İsmail Kartal'dan dolayı yakından takip ediyorum. İnşallah sezon sonunda Süper Lig'e geri dönecekler. Aslında İstanbulspor maçına gelip Ankaragücü'nü izlemek istemiştim ama yetişemedim. İlk fırsatta Ankaragücü'nün bir maçını canlı izlemeyi umuyor, ya da kulübü ziyaret etmeyi planlıyorum” dedi.

"LÖW SIKI BİR DOST"

Alman Teknik Adam Joachim Löw ile sıkı bir dost olduklarını ifade eden İsmail Kartal, “Joachim Löw, kendisini ispat etmiş dünyanın en iyi teknik direktörlerinden birisidir. Beraber çalıştığımız dönemlerde ondan çok şey öğrendim, sıkı bir dostluk kurduk. Fırsat buldukça kendisi ile görüşerek deneyimlerinden faydalanıyoruz. İnşallah Joachim Löw'ü uygun olduğu bir zamanda Ankara'da misafir edeceğiz. İyi niyet dileklerinden ötürü kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

Ankaragücü ile ilgili son gelişmelere Ankaragücü Haberleri sayfamzıdan takip edebilirsiniz.


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"