comScore

MKE Ankaragücü MKE Ankaragücü

Gerson Rodrigues: "Ankaragücü parayı ödeyemedi!"

07 Eylül 2020, Pazartesi 17:49
Gerson Rodrigues:

Gerson Rodrigues, Ankaragücü'nden ayrılış süreci hakkında Ukrayna basınına açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Geçtiğimiz sezon Ankaragücü'nde kiralık olarak forma giyen Gerson Rodrigues, Türkiye'den ayrılılş süreci ve Ankaragücü'nde takım arkadaşo Kulusic ile yaşadığı olayı Ukrayna basınına anlattı. 

"ANKARAGÜCÜ PARANIN YARISINI ÖDEYEMEDİ"
Ankaragücü'nden ayrılma sürecim son derece barışcıl geçti. Gazetecilerin yazdığı gibi kavga olayıyla hiçbir alakası yok. Şunu söyleyeyim, Ankaragücü 600 bin euro olan kiralama bedelinin yarısını Dinamo Kiev'e ödeyemedi. FIFA'dan çok fazla uyarı aldı. Takım arkadaşımla yaşadığım olay sadece bahane olarak kullanıldı. Kaldı ki, bu da bir tartışmaydı. Antrenmanlarda bu tip tartışmalar her zaman olur. "AVRUPA'DA BÜYÜK BİR KULÜPTE OYNAMAK İSTİYORUM"

Geleceği hakkında konuşan Gerson Rodriguez, "Kariyer hedeflerim arasında büyük bir Avrupa kulübünde oynamak var. Tabii şu anda Dinamo Kiev'deyim ve buraya odaklandım. Ben özel hayatımda her zaman patron olmak isteyen biriyim. Asla birileri için çalışmak istemedim. Her zaman kendi işimin patronu olmak istedim ama bu zaman zaman sıkıntılar yaşattı." dedi. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)