comScore

MKE Ankaragücü MKE Ankaragücü

FB Haber: İsmail Kartal: "Ali Koç bize stadını açtı"

15 Eylül 2018, Cumartesi 17:44
FB Haber: İsmail Kartal:

Ankaragücü Teknik Direktörü İsmail Kartal, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un statlarında oynama konusunda kendilerine izin verdiğini söyledi. 

FutbolArena - Ankaragücü Teknik Direktörü İsmail Kartal, Akhisarspor maçı öncesi beIN Sports'a yaptığı açıklamada stat konusunda çok zor bir süreçten geçtiklerini ve Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un kendilerine statlarını açtıklarını söyledi. 

"SEZON BAŞINDAN BERİ ZORLUKLARLA MÜCADELE EDİYORUZ"
Sezon başından beri birçok zorluklarla mücadele ediyoruz. Hep birlikte büyük bir çaba içerisindeyiz. Sezon başında hazırlık maçı yapamadık. Osmanlıspor'un stadında son anda oynamamıza izin verildi. Bu konuda bize yardım eden dostlarımıza teşekkür ediyoruz. Ancak sahanın yeterli olmadığı raporu doğrultusunda tekrar başka bir arayış içerisine girdik. 

"ALİ KOÇ'U ARADIM VE BİZE STATLARINI VERECEKLERİNİ SÖYLEDİ"

Bazı kulüpler sahalarının bakımda olduğunu ve bu yüzden statlarını bize veremeyeceklerini söylediler. Ali Koç'u kendim aradım. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'u arayarak Saraçoğlu'nda maçı oynamak istediğimizi söyledim. Ne demek dedi. Ali Koç ise, birbirimize destek olmalıyız diyerek teklifime olumlu cevap vererek bize stadını açtı ancak perşembe akşamı olduğu için geç kaldık. Kendi adımıza organizasyonu yetiştiremedik. Ali Koç bize stadı vermesine rağmen geç kaldık. Ali Koç'a yaklaşımından dolayı teşekkür ediyorum."

Ankaragücü Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!