Ankaragücü Başkanı Faruk Koca; Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ı hedef aldı: "Kollanarak gelen şampiyonluk büyüklük değildir." dedi.

"/> Ankaragücü Başkanı Faruk Koca; Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ı hedef aldı: "Kollanarak gelen şampiyonluk büyüklük değildir." dedi.

">

MKE Ankaragücü MKE Ankaragücü

Faruk Koca: "Kollanarak gelen şampiyonluk büyüklük değildir"

18 Nisan 2023, Salı 14:58
Faruk Koca:

Ankaragücü Başkanı Faruk Koca; Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ı hedef aldı: "Kollanarak gelen şampiyonluk büyüklük değildir." dedi. 

FutbolArena - Ankaragücü Başkanı Faruk Koca düzenlediği basın toplantısında Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ı hedef aldı. 

Faruk Koca, "Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş dışındaki tüm takımlarımızın uğradığı haksızlıklara tepki olarak bu basın toplantısını düzenliyoruz." dedi. 
FARUK KOCA'NIN AÇIKLAMALARI

"Kollanarak gelen şampiyonluk büyüklük değildir. Büyüklük, davranışların her birinde sorumlu olmaktır. Futbolda çatışmayı bitirin. Kurallara sadık kalın. Fenerbahçe maçı hakemi galibiyetimizi engellemiş, lehimize olan maç sonunu aleyhimize çevirmiştir. Hakem raporlarının açıklanması önemlidir. Temsilcisi raporlarının açıklanması önemlidir. Bunların futbol kamuoyuyla paylaşılması çok önemlidir. Soyunma odasına giderken hakemi tehdit edeceksiniz. İçeride hakemi tehdit edeceksiniz. Maç sonu böyle olacak. Biz de sessiz kalacağız? 

"ERDEN TİMUR AÇIKLAMAZSA BİZİM AÇIKLAYACAĞIMIZ ÇOK ŞEY VAR"

Erden Timur lig sonunda her şeyi açıklayacağız diyeceği beyanı var. Galatasaray lehine haksız verilen bir sürü karar. Elinizdeki her şeyi şimdi açıklamalısınız. Eğer açıklamazsanız futbolun önünde engelsiniz. Erden Timur açıklamazsa bizim açıklayacağımız çok şey var.

"ADIMLAR ATILMAZSA TEPKİMİZ BÜYÜYECEK"

Sezon sonuna kadar bu serzenişimiz veya mağduriyetlerin giderilmesiyle ilgili adımlar atılmazsa tepkilerimiz büyüyecek. 3 büyük kulüp tırnak içinde söylüyorum. Sayısal olarak büyük olabilirler. Ancak nitelik olarak büyümek hepsinden önemlidir. Niteliği de öne çıkaran doğruyu her zaman her yerde söylemektir. Doğrunun yanında tavır almaktır. 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!