comScore

MKE Ankaragücü MKE Ankaragücü

Ankaragücü'nden zehir zemberek Ümit Özat açıklaması! 'Zavallı...'

25 Kasım 2017, Cumartesi 13:08
Ankaragücü'nden zehir zemberek Ümit Özat açıklaması! 'Zavallı...'

Ankaragücü, Gençlerbirliği Teknik Direktörü Ümit Özat'ın kendi taraftarlarına yönelik suçlamasıyla ilgili ağır bir cevap verdi.

FutbolArena - Ankaragücü, Gençlerbirliği Teknik Ümit Özat'ın önceki gün oynanan Osmanlıspor - Gençlerbirliği maçında maç sonrası yaptığı açıklamadan ötürü bir cevap verdi.

Ankaragücü, internet sitesinden yapılan açıklamada Ümit Özat'ın açıklamaları kınandı
Maç sonrası konuşan Ümit Özat, taraftarın kendisini istifaya çağırması üzerine, “O taraftarlar arasında Ankaragücü taraftarı vardı galiba” demişti.
 

Ankaragücü'nün yaptığı Ümit Özat açıklaması


Kulübümüzde kısa bir dönem hasbel kader, teknik direktörlük görevinde bulunan ve şuan dost ve kardeş kulübümüz Gençlerbirliği Spor Kulübünün başarısı için çalışması gereken zavallı, her zaman olduğu gibi asli görevini unutup başka bir camiaya çamur atma geleneğini devam ettirmektedir.

Osmanlıspor mağlubiyeti sonrası maç esnasında kendisini istifaya davet eden Gençlerbirliği taraftarlarını “bunlar Ankaragücü taraftarları” diyerek görmezden gelen ve başarısızlığını büyük Ankaragücü taraftarlarına iftira atarak örtmek isteyen malum şahsı, bu çirkin davranışından dolayı kınıyor ve kendisine tavsiyelerde bulunmak istiyoruz;

MKE Ankaragücü ve Gençlerbirliği spor kulüpleri, ezeli rakip, ebedi dosttur! Malum şahsın çirkin iftiraları asla ve asla iki kulübün arasındaki dostluğa zarar veremeyecektir. MKE Ankaragücü taraftarları, İlhan Cavcav sezonunda merhum İlhan Cavcav'ın aziz hatırası adına Geçlerbirliği Spor Kulübünün başarısından başka hiç bir şeyi temenni etmemektedirler. Bir başka kulübün aldığı sonuçlarla ilgili hiç bir tasarrufda da bulunmamaktadırlar. Mevzu bahis şahıs başta kendisiyle olmak üzere, çevresi, camiası ve yöneticileri ile barışık olup, Gençlerbirli Spor Kulübünün başarısı için çalışmalı, başarısızlığını örtmek için başka bir camianın taraftarlarına iftira atmamalıdır.

Türk futbolunun geçimsiz antrenörünün yaptığı bu talihsiz açıklamayı kınıyor, bu talihsiz açıklamanın taktirini Gençlerbirliği camiasına bırakıyoruz.

Ankaragücü ile ilgili son dakika gelişmelerine Ankaragücü Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)