comScore

MKE Ankaragücü MKE Ankaragücü

Ankaragücü'nden Suat Arslanboğa tepkisi! "Adil yönetim istiyoruz"

07 Şubat 2019, Perşembe 17:58
Ankaragücü'nden Suat Arslanboğa tepkisi!

Ankaragücü, Kasımpaşa maçına orta hakem olarak atanan Suat Arslanboğa için resmi siteden tepki dolu bir bildiri yayınladı.

FutbolArena - Ankaragücü, Spor Toto Süper Lig'in 21. haftasında yeni yuvası Eryaman Stadyumu'nda Kasımpaşa'yı konuk edecek. Ankaragücü'nden Kasımpaşa maçına hakem Suat Arslanboğa'nın atanmasına tepki geldi. Başkent ekibi "Adil yönetim istiyoruz" başlıklı bir açıklama yayınlayarak Suat Arslanboğa'yı hedef aldı.
 

Ankaragücü'nden Suat Arslanboğa açıklaması:


"Spor Toto Süper Lig'in 21. Haftasında 11.02.2019 Pazartesi günü Eryaman Stadyumu'nda karşılaşacağımız Kasımpaşa mücadelesinde maçın orta hakemi olarak Suat Arslanboğa görev yapacaktır.

Takımımızın Süper Lig'de oynadığı son iki maçta (Aytemiz Alanyaspor ve Trabzonspor) Video Yardımcı Hakem (VAR) uygulamasının başında yer alan Suat Arslanboğa, bu maçlarda ve bu maçların öncesinde aleyhimize verdiği hatalı kararlarla skorun değişmesine net bir şekilde etki etmiştir. MKE Ankaragücü Spor Kulübü olarak kendi saha ve seyircimiz önünde oynayacağımız kritik Kasımpaşa mücadelesinde, maçın orta hakemi Suat Arslanboğa ve yardımcılıklarını yapacak hakemlere güveniyor, daha dikkatli ve daha adil bir yönetim sergileyeceklerini umuyor ve bekliyoruz.
MKE ANKARAGÜCÜ SPOR KULÜBÜ"

Son dakika Ankaragücü Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (20 Kasım 2019)