comScore

MKE Ankaragücü MKE Ankaragücü

Ankaragücü'nden Bülent Uygun'a teklif

07 Şubat 2019, Perşembe 14:09
Ankaragücü'nden Bülent Uygun'a teklif

Süper Lig ekiplerinden Ankaragücü, teknik direktörlük için Bülent Uygun'a teklifte bulundu.

FutbolArena Özel - Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Ankaragücü'nde teknik direktör arayışları devam ediyor. İsmail Kartal'ın ardından Bayram Bektaş'ı göreve getiren ancak bir süre önce Bektaş'ın istifa etmesiyle Mustafa Kaplan'ı takımın başına getiren Ankaragücü'nde teknik direktör arayışı yaşanıyor. Başkent temsilcisinin bu doğrultuda Bülent Uygun ile görüştüğü öğrenildi. 
 

Ankaragücü Haberleri: Bülent Uygun, Ankaragücü'ne gelecek mi?


Ankaragücü'nde transferin son günlerinde yapılan takviyelerin ardından teknik direktör çalışmaları hız kazandı. Takımın başına geçici olarak Mustafa Kaplan'ı getiren başkent ekibi, Bülent Uygun'a teklifte bulundu. Katar Ligi'nde Al Rayyan'ı çalıştıran deneyimli teknik adamın bu teklifi kabul etmediği öğrenildi. Ankaragücü'nün Bülent Uygun'dan olumsuz yanıt alınmasının ardından diğer adaylara yöneldiği kaydedildi. 
 

Bülent Uygun kimdir, kaç yaşında? Bülent Uygun kariyeri


Teknik direktörlük kariyerine Sivasspor'da başlayan Bülent Uygun, ardından Bucaspor, Eskişehirspor, Elazığspor, Gaziantepspor, Umm Salal, Osmanlıspor, Al Gharafa ve son olarak Al Rayyan takımlarını çalıştırdı.

Son dakika Ankaragücü Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (20 Ekim 2020)