comScore

MKE Ankaragücü MKE Ankaragücü

Ankaragücü'nde şok ayrılık! Mustafa Kaplan dönemi bitti

21 Ocak 2020, Salı 18:50
Ankaragücü'nde şok ayrılık! Mustafa Kaplan dönemi bitti

Ankaragücü'nde teknik direktör Mustafa Kaplan ile yolların ayrıldığı resmi internet sitesinden açıklandı. 

FutbolArena - Süper Lig takımlarından Ankaragücü'nde teknik direktör Mustafa Kaplen ile yollar ayrıldı. 12. haftada göreve gelen Mustafa Kaplan ile yolların ayrıldığı resmi internet sitesinden duyuruldu. 

Ligde son hafta sahasında Ankaragücü'ne 1-0 mağlup olan Ankaragücü'nde resmi internet sitesinden yapılan açıklamada Mustafa Kaplan ile yolların ayrıldığı duyuruldu. 
Ankaragücü kulübü, "Kulübümüz ile Teknik Direktör Mustafa Kaplan arasında yapılan görüşmeler neticesinde, karşılıklı anlaşılarak sözleşmesi fesih edilmiştir. Teknik Direktör Mustafa Kaplan ve ekibine, kulübümüze vermiş olduğu emeklerden ötürü teşekkür eder, bundan sonraki sportif hayatlarında başarılar dileriz." ifadelerini kullandı. 

ANKARAGÜCÜ'NE TEKNİK DİREKTÖR DAYANMIYOR

Transfer tahtasını açamayan Ankaragücü'nde bu sezon teknik direktör değişimleri devam ediyor. Takımı yeni sezona Aykan Atik hazırlarken, 4. haftada Metin Diyadin göreve geldi. 11. hafta sonunda Başakşehir mağlubiyetinin ardından Metin Diyadin'in yerine ise geçen sene takımı çalıştıran Mustafa Kaplan getirildi. Mustafa Kaplan'ın macerası da uzun sürmedi. Ankaragücü, Mustafa Kaplan yönetiminde ligde oynadığı 7 maçta 4 mağlubiyet ve 3 beraberlik aldı. 

Transfer Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"