comScore

MKE Ankaragücü MKE Ankaragücü

Ankaragücü'nde Mustafa Kaplan dönemi başladı

14 Ocak 2019, Pazartesi 15:29
Ankaragücü'nde Mustafa Kaplan dönemi başladı

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Ankaragücü'nde Mustafa Kaplan göreve getirildi. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Ankaragücü'nde teknik direktör değişikliğine gidildi. Ankaragücü'nde görevinden ayrılan Bayram Bektaş'ın yerine Mustafa Kaplan getirildi.


Ankaragücü Haber: Ankaragücü'nde yeni teknik direktör Mustafa Kaplan oldu


Ankaragücü'nde görev değişikliği. Ankaragücü'nde Bayram Bektaş görevinden istifa ederken yerine Mustafa Kaplan getirildi. Kulüpten şu açıklama yapıldı;

''Kulübümüz ile Teknik Direktör Bayram Bektaş arasında yapılan görüşmeler neticesinde karşılıklı anlaşılarak, sözleşmesi fesih edilmiştir. Bayram Bektaş'ın yerine Teknik Direktörlük görevine Mustafa Kaplan getirilmiştir.''
 

Bayram Bektaş ve Mehmet Yiğiner'den transfer açıklamaları


TRT Spor'a bağlanan Bayram Bektaş: "1 maça çıkarak görevi bıraktım ben bu bir maça çıktım diye 6 ay çalışamayacağım. Ankaragücü camiasını feda olsun. Konuşulan şartlar oluşturulamadığı için bu duruma geldik." dedi.
Ardından canlı yayında cevap veren Ankaragücü Başkanı Mehmet Yiğiner: "Bize gelen sponsorluklar ve yardımlar kesildi. Kulübü kendi imkanlarımızla ayakta tutuyoruz. Bayram Bektaş ile görüştük. Eğer transferi açabilirsek 6 futbolcu alacağız dedik ama açılamadı. O da haklı. Sözleşmeyi feshettik. Sponsorluklar neden kesildi? Ankaragücü'nün üzerinde ciddi oyunlar oynanıyor. Elimizdeki futbolcuların parasını ödediğimiz için transfer yapamadık. Sponsorlar gelmezse de transfer yapamayız." ifadelerini kullandı.

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"