comScore

MKE Ankaragücü MKE Ankaragücü

Ankaragücü'nde İsmail Kartal: "12-13 transfer yapacağız"

07 Haziran 2018, Perşembe 14:49
Ankaragücü'nde İsmail Kartal:

Spor Toto Süper Lig'in yeni ekiplerinden Ankaragücü'nde teknik direktör İsmail Kartal, A Spor'da gündeme dair açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'e 6 yıl sonra yeniden yükselen ülkemizin köklü takımlarından Ankaragücü'nde teknik direktör İsmail Kartal, açıklamalarda bulundu.

İstanbul'daki ofisinde A Spor'a konuşan İsmail Kartal şampiyon olmalarında karakterli bir oyuncu topluluğun olması ve taraftarın varlığını hissettirmesinin çok önemli olduğunu belirtti.
 

İsmail Kartal'dan Ankaragücü ve Ali Koç açıklamaları


Transfer çalışmalarıyla ilgili de konuşan İsmail Kartal, "Transfer görüşmelerimiz sürüyor. 12-13 oyuncu almak istiyoruz. Umut Nayır ile konuştum; kendisi burada mutlu olduğunu söyledi. Bildiğiniz gibi Osmanlıspor'un oyuncusu. Yönetimimiz çalışmalarını sürdürüyor" dedi.
"RİZE'DE KURŞUNLANMASAYDIK..."

Ali Koç'un Fenerbahçe'deki başkanlık seçimini kazanmasını değerlendiren İsmail Kartal, "Fenerbahçe'deki seçim sonucuyla ilgili konuşmak istemiyorum. Ben Ankaragücü'nün başında bir hocayım. Sadece Ali Koç'a hayırlı olsun demek istiyorum" diye konuştu.

İsmail Kartal, "Fenerbahçe'de devreyi lider bitirmiştik. İkinci yarı derbileri sahamızda oynayacaktık. Fenerbahçe'nin başındayken Rize'de takım otobüsümüz kurşunlanmasaydı şampiyon olabilirdik" dedi.

Ankaragücü ile ilgili haberlere Ankaragücü Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)