comScore

MKE Ankaragücü MKE Ankaragücü

Ankaragücü'nde Beşiktaş maçı sonrası hakem ve Burak Yılmaz isyanı

28 Nisan 2019, Pazar 21:20
Ankaragücü'nde Beşiktaş maçı sonrası hakem ve Burak Yılmaz isyanı

Ankaragücü Teknik Direktörü Mustafa Kaplan, Beşiktaş maçının ardından konuştu. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig 30. haftasında Beşiktaş'a deplasmanda 4-1 mağlup olan Ankaragücü'nde teknik direktör Mustafa Kaplan, hakeme serzenişte bulundu. 

"BURAK YILMAZ' KART VERİLMEDİ"
Kulusic'e atılan bir dirsek var. Orada kesinlikle bir kart gösterilmeliydi. Kulusic'in burnu çatladı. Biz bunu hakeme de söyledik. Ancak kart verilmedi.

"OYUNU ÇİRKİNLEŞTİRMEK İSTEMİYORUZ!"

Biz ikinci yarıdan itibaren hep hoş bir futbol oynatmak istiyoruz. Oyunu çirkinleştirmek de istemiyoruz. Bugün burada kaybettik, hak ettiğimiz bir mağlubiyet değildi, tüm camiamızdan özür dilerim. Bu şekilde kaybetmek bizleri üzdü ama."

"OYUNUMUZUN KARŞILIĞINI ALAMADIK"

Biz bugün oynadığımız oyunun karşılığını almadık. Oyuncularımı kora kor mücadeleden dolayı kutluyorum. Beşiktaş'ı da galibiyetinden dolayı tebrik ediyorum. 

Oynadıkları oyunun skoru bu olmaması gerektiğini belirten Kaplan, “O kadar iyi oynamamıza rağmen, özellikle ilk yarı iyi mücadele etmemize rağmen 4-1 mağlup olmak bizi çok üzdü. Kazanan takımı tebrik ediyorum. Hakem hakkında konuşmak istiyorum. İlk yarı bir dirsek vardı oyuncuma yapılan ama kart çıkmadı. İlk yarı kora kor oynadık. Bu kadar şut atmamıza rağmen mağlupsunuz. Bu benim adıma üzüntü verici. Taraftar ve camia adına üzgünüm. Oyunu çirkinleştirmeden iyi oynadık. Ancak bize çok basit kartlar verildi. Beşiktaş'a da verilmeyen kartlar vardı. Önümüzde Rize maçı var, kendimizi o maça odaklayacağız” dedi. 

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!


FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.