comScore

MKE Ankaragücü MKE Ankaragücü

Ankaragücü'nde Bayram Bektaş istifa mı etti?

13 Ocak 2019, Pazar 16:24
Ankaragücü'nde Bayram Bektaş istifa mı etti?

Ankaragücü'nde Bayram Bektaş depremi. Bayram Bektaş istifa mı etti? Son dakika Bayram Bektaş gelişmesi haberimizde.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'de daha önce ekonomik sebeplerden dolayı teknik direktör İsmail Kartal'ın istifa ettiği Ankaragücü'nde yeniden aynı kriz ortaya çıktı. İddialara göre Ankaragücü'nde transfer tahtasının açılmamasından dolayı istifa ettiği belirtildi. Bayram Bektaş istifa mı etti? Son dakika Ankaragücü'nde Bayram Bektaş gelişmeleri haberimizde.


Ankaragücü'nde son dakika Bayram Bektaş gelişmesi


Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Ankaragücü'nde ekonomik sebeplerden ötürü transfer tahtası kapalı bulunuyordu. Başkent ekibinin transfer tahtasının açılması için yönetim büyük çaba sarfetmesine karşılık bu çaba sonuç vermemişti. Fanatik Gazetesi'nin iddiasına göre transfer tahtasının açılmaması üzerinde Bayram Bektaş görevinden istifa etti.

Ekonomik sebeplerden dolayı oyuncularının alacaklarının ödenmesini isteyen ve daha sonra yönetim ile ters düşen İsmail Kartal'ın yerine göreve gelen Bayram Bektaş aynı sebep ile istifa etmiş olacak.


Bayram Bektaş kimdir?


44 yaşındaki genç teknik adam Ankaragücü'nden önce Süper Lig'de Göztepe takımını çalıştırıyordu. Trabzon doğumlu Bayram Bektaş sırası ile Bucaspor, Eskişehirspor, Elazığspor, Gaziantepspor, Ümraniyespor, Göztepe ve Ankaragücü takımlarında görev yaptı.


Ankaragücü'nün yeni teknik direktörü kim oldu?


Öte yandan Fanatik Gazetesi, Ankaragücü'nün yeni teknik direktörü hakkında flaş bir iddia gündeme getirdi. Fanatik Gazetesi'nde göre Ankaragücü'nün yeni teknik direktörü Mustafa Kaplan oldu. 
Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da 

FutbolArena haber turu (16 Mayıs 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.