comScore

MKE Ankaragücü MKE Ankaragücü

Ankaragücü ile Onvo TV arasında sponsorluk anlaşması

08 Nisan 2021, Perşembe 18:36
Ankaragücü ile Onvo TV arasında sponsorluk anlaşması

Ankaragücü kulübüyle Onvo TV arasında forma göğüs sponsorluğu anlaşması imzalandı. 

FutbolArena - Süper Lig ekiplerinden MKE Ankaragücü ile Onvo TV arasında göğüs sponsorluğu anlaşması imzalandı. Onvo Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Atmaca ve Ankaragücü Kulübü Başkanı Fatih Mert'in katıldığı ve Beştepe Tesisleri'nde imzalanan anlaşma ile Ankaragücü-Onvo TV ortaklığı başladı.

Pandemi nedeniyle basına kapalı gerçekleşen sponsorluk imza töreni çıkışında Demirören Haber Ajansı'na (DHA) özel açıklamalarda bulunan Onvo Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Atmaca, “Biz sporun birçok alanına bugüne kadar sponsor olduk. Pandemi döneminde spor camiası çok zor durumda biz de destek amacıyla Ankaragücü'yle sponsorluk anlaşması yaptık, forma sponsorluğu inşallah her iki taraf için de hayırlı olur” dedi.
“BÜTÜN SPOR DALLARINA DESTEK OLUYORUZ”

Aslında ben bütün spor dallarına destek oluyoruz diyen Onvo Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Atmaca, “Denk geldiği için Ankaragücü ilk sırada oldu. Reklam anlamında bizim bütün takımlara desteğimiz var. Ben buna karşıyım özellikle kulüplerin Euro bazından futbolcu transfer etmeleri, euronun artışı vs kulüpleri zaten çok zor durumda bırakıyor. Türkiye'de çok iyi futbolcularımız var. Biz eğer bunları desteklersek çok daha iyi olacak. Ben milli ve yerli olan her şeyi destekliyorum. Biz de zaten milli ve yerli üretim yapıyoruz. Herkesten rica ediyorum lütfen yerli sporcularımıza destek olalım. Onları bir yerlere getirelim. Yurtdışına bu kadar para göndermeyelim, yazık. Ülke emeğine yazık. Biz destek oluyoruz, bizim gibi bir sürü sanayici var onlar da mutlaka destek olacaktır. Bütün Ankaragücü taraftarlarına teşekkür ederim. Ankaragücü'nü desteklemeye devam edeceğiz” diye konuştu.

FATİH MERT: ONVO TV'TE TEŞEKKÜR EDERİZ

Ankaragücü Başkanı Fatih Mert imza töreninde yaptığı konuşmasında “Kulübümüz, Onvo TV ile sezon sonuna kadar göğüs sponsorluğu konusunda anlaşma sağlamıştır. Yaptığımız bu anlaşma camiamızı hayırlı ve uğurlu olsun. Kulübümüze maddi gelir sağlamak adına her türlü sponsorluk çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdürüyoruz. Bu süreçte Onvo TV'ye katkılarından dolayı teşekkür ederiz” i ifadelerini kullandı.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"