comScore

MKE Ankaragücü MKE Ankaragücü

Ankaragücü formasıyla nikaha gelen gelin ve damat

11 Ekim 2017, Çarşamba 18:15
Ankaragücü formasıyla nikaha gelen gelin ve damat

Ankaragücü formaları giyerek nikah masasına oturan çift, Ankaragücü-Boluspor maçını izlemek için gelinlik ve damatlıkla Ankara 19 Mayıs Stadyumu'na gideceklerini belirtti.

FutbolArena - Ankaragücü bağımlısı çift, nikah törenine damga vurdu. Ankara'nın Kızılcahamam ilçesinde fanatik çift, nikah masasına gelinlik ve damatlık yerine Ankaragücü formasıyla oturdu.
 

Nikah masasına Ankaragücü formasıyla oturdular (İZLE)


Ankaragücü taraftarları İrem Şengül ve Ali Bölük, evlenmek için Kızılcahamam Belediyesi Evlendirme Dairesine başvurdu. Çift, Kızılcahamam Belediyesi Nikah Salonu'na taraftarı oldukları takımın formasıyla geldi. Nikah masasına Ankaragücü formasıyla oturan Şengül ve Bölük, davetlileri şaşırttı.

Çiftin nikahını, Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney kıydı. Güney, mutluluklar dilediği çifte Türk bayrağı, Kur'an-ı Kerim ve iki çam fidanı hediye etti. Damat Bölük, törenden sonra yaptığı açıklamada, evlendikleri için mutlu olduklarını söyledi.
"ANKARAGÜCÜ'NE DE AŞIĞIZ"

"Ankaragücü'ne aşkımız da o kadar büyük." diyen Bölük, bugünü daha anlamlı kılmak için formalarıyla nikah salonuna geldiklerini kaydetti.

Öte yandan, çift, 15 Ekim Pazar günü yapılacak düğünlerinden önce Ankaragücü-Boluspor maçını izlemek için gelinlik ve damatlıkla Ankara 19 Mayıs Stadyumu'na gideceklerini de belirtti.

Başkent temsilcisi ile ilgili son dakika gelişmelerini Ankaragücü Haberleri özel sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena haber turu (14 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.