comScore

MKE Ankaragücü MKE Ankaragücü

Ankaragücü Başkanı Fatih Mert'ten hakem tepkisi: 'Golümüz verilmedi'

19 Haziran 2020, Cuma 23:47
Ankaragücü Başkanı Fatih Mert'ten hakem tepkisi: 'Golümüz verilmedi'

Ankaragücü Başkanı Fatih Mert, Başakşehir maçı sonrası hakem kararlarına sitem etti. 

FutbolArena - Süper Lig 28. haftasında sahasında Başakşehir'e 2-1 mağlup olan Ankaragücü'nde Başkan Fatih Mert karşılaşma sonunda hakem kararlarına tepki gösterdi. 

"2. GOLÜMÜZDE HİÇBİR ŞEY YOKTU"
Ankaragücü Başkanı Fatih Mert, "Takımımızın oyunu fena değildi. Özellikle ilk yarıda çok iyiydik. Bu pozisyona lütfen bakın. Biz haksız bir şey de söylemek istemiyorum ama bir sürü kişi seyrettik. Hakem hocalarından gelen mesajlar var. Attığımız 2. golde hiçbir şey yoktu. Bunu kamuoyunun vicdanına bırakıyorum." dedi. 

MUSTAFA REŞİT AKÇAY NE SÖYLEDİ?

İyi bir maç oynamaya karar vermiştik. İyi de gidiyorduk. Maç kontrolümüzdeydi. Usta oyunculara sahip rakibe karşı zaman zaman alan savunmasına geçtik. Taktik olarak ikinci yarıda kontrollü bir oyuna döndük. Maalesef kontrolsüz bir pasla gol yedik. Mazeret olarak üretmiyorum ama o bizim psikolojimizi olumsuz etkiledi. Yükümüz ağırdı, dizlerimiz kırılıyordu. O gol bize biraz daha yük verdi.  Birçok şey gözden geçirilebilir. Fiziksel olarak iyi hazırladığımız bir dönem. Sanıyorum önümüzdeki maçlarda telafi edebileceğimiz bir durum. Telafi etmeliyiz. 35-36 sihirli rakam. Onu bulan rahatlar. Ağlak olmayacağız. Bizim takımımızın bir karakteri var. Yardımlaşarak bu sorunu çözeceğiz. 

Erman Toroğlu ise, "Göstere göstere boğdurdunuz Ankaragücü'nü. Ayıp ya! Başakşehir'in galibiyetine de gölge düşürdünüz. Başakşehir şampiyon olursa bu akşamki Ankaragücü maçı hep konuşulacak" diye yorumladı. 

Ankaragücü Haberleri FutbolArena'da!
 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!