comScore

Gençlerbirliği Gençlerbirliği

Ümit Özat Serdar Gürler konusunda adeta patladı

19 Şubat 2017, Pazar 15:04
Ümit Özat Serdar Gürler konusunda adeta patladı

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Ümit Özat, Konyaspor maçının ardından Serdar Gürler hakkında son derece gündem yaratacak açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Gençlerbirliği Teknik Direktör Ümit Özat, Atiker Konyaspor maçında attığı gollerle takımına 3 puanı getiren isim olan Serdar Gürler hakkında karşılaşma sonrası çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

"İŞGÜZARLAR VE ART NİYETLİ İNSANLAR..."
"Yorumcu yorumunu yapacak. Biz de o masalarda oturduk. Eleştiri olacak. Kendi içimizde bazı işgüzarlar, çok bilmişler, art niyetli insanlar Serdar Gürler ile ilgili niye bunları söylediğimi söyledler. 15 gün önce Serdar'ı karşıma alıyorum ve yeteneklerinin neye müsait olduğunu teker tekrar gösteriyorum. Bu kulüp Cumhuriyet ile eş değer bir kulüp ve burada oynamak büyük bir onur. Ancak inanın bana, ona kızgınlığımdan ne diyeceğimi bilemiyorum. Onun kalitesinde bir oyuncunun en kötü İstanbul'u görmesi lazım. Ondan beklediğim için söyledim. Çünkü milli takımda oynaması lazım."

"BİZ FUTBOLCULARIN ANNESİ DEĞİLİZ"

"Ön yargılar başka bir şey. Biz futbolcuların ne annesiyiz, ne de onlar bizim çocuklarımız... Biz onların abisiyiz. Futbolcuların kimisini övgüyle motive edersin, kimisini eleştirerek... Ben 9 yaşında futbol topuyla tanıştım ve her gün eleştirdim. Demek ki doğru bir şey yapmışız ki, Serdar da bugün gerçek performansını ortaya koydu." 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)