comScore

Galatasaray Galatasaray

Ümit Karan: 'Sneijder yanlış takıma geldi'

25 Şubat 2017, Cumartesi 14:44
Ümit Karan: 'Sneijder yanlış takıma geldi'

"Sneijder yanlış takıma geldi. Bu kadro Sneijder'ın kadrosu değil."

FutbolArena Röportaj - Eski Galatasaray futbolcusu Ümit Karan, FutbolArena'ya verdiği röportajda, gündem yaratacak açıklamalar yaptı. “Sneijder yanlış takıma geldi” diyen Ümit Karan, “Florya'yı yöneten futblcular” dedi.

SNEİJDER'E EŞLİK EDECEK FUTBOLCU YOK
Sneijder'ın, Galatasaray'a faydalı olduğunu düşünüyor musun?

“Sneijder yanlış takıma geldi. Bu kadro Sneijder'ın kadrosu değil. Sneijder çok kaliteli bir futbolcu. Ama yanında ona eşlik edecek futbolcu yok. Nasıl olacak o zaman. Adam da herhalde ‘Bunlar kim' diyor, oynamıyor.”

FLORYA'DA BAZI FUTBOLCULAR BAŞKANDAN DAHA FAZLA SÖZ SAHİBİ

Florya'daki asıl sorun sence nedir? Bir teknik adam mı yoksa futbolcuya dayalı düzen olması mı sorun?

“Futbolcuya dayalı bir düzen var Florya'da. Bana göre futbolcular yönetiyor şu anda kulübü. Bu Galatasaray'daki en büyük yanlış. Florya'da bazı futbolcular, başkandan daha çok söz sahibi. Galatasaray'ın bu düzene baltayı vurması lazım. Sportif Direktör yada Galatasaray'da herkesin saygı duyacağı eski bir isim göreve getirilmeli.  O baltayı vuracak herkeste saygı gösterecek. O hırsı Florya'ya yansıtsın bakalım kim konuşabiliyor.”

FUTBOLCULAR ZEKİDİR, ADAMI EVİRİP ÇEVİRİR

“Futbolculara hoş geldin beş gittin dediğin zaman futbolcular seni kullanır. Futbolcular zeki insanlar. Evirip çevirip dururlar sonra.”

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)