comScore

Mısır karıştı! Salah'tan kavga iddialarına açıklama geldi

21 Haziran 2018, Perşembe 01:29
Mısır karıştı! Salah'tan kavga iddialarına açıklama geldi

Dünya Kupası'na veda eden Mısır'da Salah'ın Federasyon yetkilileriyle tartıştığı ve kampı terk etmeye karar verdiği iddia edilmişti. 

FutbolArena Dış Haberler - Dünya Kupası A Grubu'nda oynadığı ikinci maçta Rusya'ya 3-1 mağlup olan Mısır, Uruguay'ın Suudi Arabistan'ı 1-0 mağlup etmesinin ardından turnuvaya veda etti. Mısır'ın elenmesinin ardından ise milli takımla ilgili çarpıcı bir iddia gündeme geldi. 

Mısır'ın Rusya mağlubiyetinin ardından Salah'ın, Federasyon yetkilileriyle tartıştığı iddia edildi. Yıldız futbolcunun iş adamları ve Federasyon yetkililerinin sürekli antrenmana gelmesinden dolayı rahatsız olduğu, bu sebeple konsantrasyonlarını bozacak hareketlerde bulunulduğu gerekçesiyle Mısır Futbol Federasyonu yetkilileriyle tartıştıktan sonra Milli takım kampından ayrılmak istediği iddia edilmişti. 
SALAH'TAN AÇIKLAMA GELDİ

Salah'ın bu olayın ardından sinirli bir şekilde kendisini soyunma odasına kapattığı yazılmıştı. İlerleyen saatlerde ise Mısırlı yıldızdan açıklama geldi. Salah yaptığı açıklamada, "Burada kimseyle tartışmıyoruz. Aramızda muhteşem bir uyum ve ilişki var ve birbirimize saygı duyuyoruz." ifadelerini kullandı. Salah turnuvaya veda etmelerine rağmen Suudi Arabistan maçında prestij için sahada olacaklarını söylerken, "Suudi Arabistan maçı Mısır'ın şöhreti ve gururu için önemli bir maç. Grubu puansız kapatamayız. Kesinlikle kazanmalıyız." ifadelerini kullandı. 

Dünya Kupası Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)