comScore

Mısır - Fas maç sonu büyük olaylar!

31 Ocak 2022, Pazartesi 18:50
Mısır - Fas maç sonu büyük olaylar!

Mısır - Fas maçının ardından koridorlarda büyük olaylar yaşandı. 

FutbolArena Dış Haberler - Afrika Kupası'nda Mısır ile Fas arasında oynanan maçın ardından koridorlarda büyük olaylar çıktı. 

Mısır'ın, Fas'ı 2-1 yenerek Afrika Kupası'nda yarı finale yükseldiği maçın ardından iki takım futbolcuları ve teknik heyeti arasında olay çıktı. Federasyon başkanları da bu olaylara dahil oldu. 
L'Equipe'in haberine göre, Mısır'ın yedek kalecisi Mahmoud Gad, Fas Futbol Federasyonu Başkanı Fouzi Lekjaa'ya tokat attı. Bu olayın ardından tansiyon iyice yükseldi. Fas futbolcusu Hakimi, Fouzi Lekjaa'yı savunmak için araya girdi ve bir anda 5 kişinin arasına atladı. 

Olaylar sadece bununla da sınırlı değil. İki takım teknik direktörleri Carlos Queiroz ile Halilodzic de maç sonu çok gergindi. Teknik adamların da birbirleriyle sert bir şekilde tartıştıkları öğrenilirken, Fas Futbol Federasyonu Başkanı Fouzi Lekjaa, kendisine tokat atan Mısır yedek kalecisinin özür talep etti. Mısırlı futbolcu olayların ardından Fouzi Lekjaa'dan özür diledi. Özürle yetinmeyen Fas Futbol Fedrasyonu Başkanı Fouzi Lekjaa olayı Disiplin Kurulu'na götürdü. 

Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!