comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Mircea Lucescu'yu suçladı! Sözünü tutrmadı! Beşiktaş ve Galatasaray'a transferi...

02 Şubat 2017, Perşembe 00:44
Mircea Lucescu'yu suçladı! Sözünü tutrmadı! Beşiktaş ve Galatasaray'a transferi...

Sezon başında ve ara transfer döneminde Beşiktaş ile Galatasaray'ın gündemine gelen Belçikalı stoper Lombaerts'in menajerinden Lucescu'yu suçlayan sözler geldi. 

FutbolArena Dış Haberler - Ara transfer döneminde Beşiktaş ve Galatasaray'ın gündemine gelen Zenit St. Petersburg'un Belçikalı stoperi Lombaerts'in menajeri Santos Verhulst, teknik direktör Mircea Lucescu'yu suçladı. 


Beşiktaş ve Galatasaray'ın transfer listesindeki Lombaerts'in menajerinden Lucescu'yu suçlayan sözler


Lombaerts'in menajeri Santos Verhulst, Rus basınına yaptığı açıklamada, "Nicholas bu sezon fazla forma şansı bulamadı. Gelen teklifler vardı. Bunları daha önce anlatmıştım. Lucescu bize söz vermişti. Chelsea'den Ivanovic transfer edildikten sonra Lombaerts serbest bırakılacaktı. Lucescu bunun için söz vermişti ama sözünü tutmadı." ifadelerini kullandı. 

BEŞİKTAŞ VE GALATASARAY'IN GÜNDEMİNDEYDİ!
Santos Verhulst daha önce Beşiktaş ve Galatasaray'ın transfer gündemine giren Lombaerts hakkında yaptığı açıklamalarda Lucescu'yu sorumlu tutarken, "Ivanovic geldikten sonra Lombaerts'in transferine izin verecekti. Sözünü tutmadı ve biz hayal kırıklığına uğradık. Ancak Lombaerts profesyonel bir oyuncu. Zenit'te çalışmaya devam edecek ve biz sezon sonunda transfer için yeni yollar ayacağız." diye konuştu. 

GALATASARAY'I DOĞRULAMIŞTI

Lombaerts'in menajeri Santos Verhulst, geçtiğimiz haftalarda Rus basınına yaptığı açıklamada Galatasaray'ın Belçikalı stoper ile ilgilendiğini doğruladı. Rus basınına konuşan Lombaerts'in menajeri, "Galatasaray'ın ilgilendiği doğru. Daha önce de Beşiktaş ilgilenmişti. Şu anda da Galatasaray ilgileniyor. Bu gerçeği saklamayacağım. Ancak sarı kırmızılı takımdan henüz resmi bir teklif almadık. İlk etapta Zenit ile anlaşmaları gerek. Şu anda Galatasaray ile Zenit yönetimi arasında bildiğim bir temas yok ama işler her an değişebilir." ifadelerini kullandı. 

Zenit'te bu sezon fazla forma şansı bulamayan ve sezon başında gönderilmesi beklenen Nicolas Lombaerts ligde 5 maçta görev alırken, Avrupa Ligi ve Rusya kupası da dahil olmak üzere toplam 12 maçta forma giydi. Belçikalı futbolcunun Rus kulübüyle Haziran 2018'e kadar sözleşmesi bulunuyor. 

YAŞTAN DOLAYI VETO!

Galatasaray yönetimi ise Zenit St. Petersburg'da bu sezon fazla forma şansı bulamayan Belçikalı stoper Lombaerts transferini oyuncunun yaşından dolayı veto etti. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)