comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Lucescu'nun menajerinden Fenerbahçe ve Galatasaray açıklaması - Süper Lig Transfer Haberleri

18 Mayıs 2016, Çarşamba 16:48
Lucescu'nun menajerinden Fenerbahçe ve Galatasaray açıklaması - Süper Lig Transfer Haberleri

Sezon sonunda Shakhtar Donetsk'ten ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Mircea Lucescu'nun menajerinden Fenerbahçe ve Galatasaray hakkında çarpıcı bir açıklama geldi. 

FutbolArena Dış Haberler - Shakhtar Donetsk ile olan sözleşmesi sezon sonu bütecek olan Mircea Lucescu'nun ayrılmasına kesin gözüyle bakılırken, menajeri  Arkady Zaporozhanu'dan transfer hakkında konuştu. 

Dursun Özbek'in "Lucescu ile görüştük. İlk tercihlerimizden" açıklamasının ardından Rumen hocanın menajeri de transfer hakkında net ifadeler kullandı. 
 
273336-haber


Mircea Lucescu Fenerbahçe'ye mi yoksa Galatasaray'a mı gidecek?


Rusya Premier Ligi'nde Şampiyonlar Ligi'ne katılamayan ve sezon sonu Villas Boas ile yollarını ayıracak Zenit'te de teknik direktör arayışları devam ederken, Lucescu'nun menajeri  Arkady Zaporozhanu konuyla ilgili olarak, "Evet. Zenit ile ön görüşme yaptığımız doğru. Ancak bu sözleşme imzaladığımız anlamına gelmez. Bunu söylemek için çok erken. Çünkü Zenit'ten henüz sağlam bir teklif gelmedi" ifadelerini kullandı. 
Arkady Zaporozhanu öte yandan Fenerbahçe ve Galatasaray'dan da kendilerine teklif geldiğini resmen açıkladı. Konuyla ilgili olarak Rus basınına konuşan Zaporozhanu, "Türkiye'den bize teklifler geldi. Fenerbahçe ve Galatasaray... Lucescu'nun Türkiye sevgisini biliyorum. Zenit ile ön görüşme yaptık ama henüz sağlam bir teklif gelmedi. Fenerbahçe ve Galatasaray'dan ise teklif aldık. Lucescu bu konudaki kararını kendisi verecek" dedi. 


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!