comScore

Mircea Lucescu'dan savunmaya sil baştan!

10 Eylül 2018, Pazartesi 20:34
Mircea Lucescu'dan savunmaya sil baştan!

Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu, Rusya maçının ardından takım savunmasını büyük oranda değiştirdi.

FutbolArena - Milli Takım, Uluslar Ligi 2. maçında İsveç deplasmanına giderken, Mircea Lucescu Rusya maçındaki savunma hattını büyük oranda değiştirdi. Rusya maçında ilk 11'de başlayan savunma oyuncularından sadece Çağlar Söyüncü bu maçta da ilk 11'de oynarken diğer isimler ilk 11'de kendisine yer bulamadı.


Milli Takım Haberleri: Mircea Lucescu'nun İsveç maçı ilk 11'i


Mircea Lucescu, Rusya maçında ilk 11'de oynayan Serkan Kırıntılı yerine bu maçta kaleye Sinan Bolat'ı koyarken, savunmanın sağ ve solunda oynayan Fenerbahçeli oyuncular Şener Özbayraklı ve Hasan Ali Kaldırım da yedeğe çekildi. Bu isimler yerine Lille'den Mehmet Zeki ve Galatasaray'dan Ömer Bayram forma giyecekler. Ayrıca sakatlığı nedeniyle kadrodan çıkartılan Serdar Aziz yerine de gurbetçi oyuncu Kaan Ayhan oynayacak.

YUSUF YAZICI YERİNE OĞUZHAN ÖZYAKUP
Öte yandan Mircea Lucescu hücum hattında da bir değişikliğe gitti ve Rusya maçında "Sahayı tanıyor" diyerek oynattığı Yusuf Yazıcı yerine Beşiktaş'tan Oğuzhan'a ilk 11'de forma verdi. 

Milli Takımda İsveç maçında Oğuzhan'ın ilk 11'de yer alacağını maçtan 2 gün önce FutbolArena'da siz okurlarımıza şu haberde duyurulmuştu. 


BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!