comScore

Mircea Lucescu'dan gelecek vurgusu

02 Haziran 2018, Cumartesi 00:05

Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu, Tunus maçı sonrasında açıklamalarda bulundu.

FutbolArena Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu, Tunus ile oynanılan hazırlık maçı sonrasında yayıncı kuruluş A Spor'a açıklamalarda bulundu.


Mircea Lucescu'nun Tunus maçı açıklaması


Bu dönemde gençlere daha çok şans verip, tecrübelenmelerini sağlamaya çalıştığını aktaran Lucescu, maçla ilgili olarak takımdan memnun olduğunu söyledi. 

"Cenk oyundan çıkınca alanı iyi kapattık ve fazla şans vermedik. Takımın 10 kişi kaldıktan sonraki oyunundan da memnunum" diyen Lucescu, sahaya giren taraftarlarla ilgili olarak ise "Şimdi Rusya'yı düşüneceğiz. Zor şartlarda oynuyoruz. Dün burada Fas maçı oynandı yine taraftarlar sahaya girdi." dedi. 
"Dünya Kupası'na gidecek, istekli takımlarla oynamak istedim ve bu takımlara karşı gösterdiğimiz performanstan memnunum" şeklinde konuşan Lucescu'ya "Milli Takımımız ne zaman istediğiniz düzeye gelecek sorusu yöneltilirken Lucescu bu soruya "Biraz sabır gerek" cevabı verdi. 

''CENK YANLIŞ ANLAMIŞ''

Öte yandan karşılaşma sonrasında konuşan Türkiye Futbol Federasyonu Başkanvekili Ali Dürüst ise: ''Yaşanan olaylara kadar güzel bir maç oluyordu. Cenk'in babası meşale atılmamasını bir sportmen olarak isterken arkasındaki taraftar ile tartıştı. Cenk de bunu yanlış anlayıp tepki göstermiş.'' ifadelerini kullandı.

Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri turu (14 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.