comScore

Mircea Lucescu tarih verdi! İtalyan basınına açıklamalar

20 Nisan 2020, Pazartesi 17:34
Mircea Lucescu tarih verdi! İtalyan basınına açıklamalar

Rumen teknik adam Mircea Lucescu, futbol sezonu ve Merih Demiral hakkında İtalyan basınına açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Mircea Lucescu, İtalyan basınına konuştu. Rumen teknik adam liglerin ne zaman başlayacağı konusuyla birlikte Juventus forması giyen Merih Demiral'ın performansı ve geleceği hakkında övgü dolu ifadeler kullandı. 

"SEYİRCİSİZ OLARAK BAŞLAMASINDAN YANAYIM"
"Liglerin bu aşamadan sonra seyircisiz oynanmasından yanayım. İnsanlar haklı olarak güven ortamı istiyor ve yetkililer de bunu sağlamak için çalışıyor. Umarım hayat bir an önce normalleşir ve futbol yeniden başlar."  

Futbol şovunun devam etmesini isteyen ve Şampiyonlar Ligi finalinin Ağustos ayında oynanmasından yana olduğunu belirten Mircea Lucescu, "Bir seyirci olarak futbol şovunun devam etmesinden yanayım. Şampiyonlar Ligi finali Ağustos ayında oynanmalı." dedi. 

Merih Demiral hakkında ne düşünüyorsunuz?

Merih Demiral çok iyi bir oyuncu. Sakatlanması üzücü ama hala çok genç. Merih Demiral'ın mükemmel bir potansiyeli var. Umarım eskisinden daha güçlü dönerler. Nereye giderse gitsin başarılı oldu. Hem Türkiye'de, hem Juventus'ta forma giydiği dönemde. Chielli'nin varisi olacak. Juventus'un planlarını bilmiyorum. Eğer paraya ihtiyaçları olursa Merih Demiral için gelen teklifleri değerlendireceklerdir ama şu aşamada zannetmiyorum. 

Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!