comScore

Minik taraftardan Denizlispor'a büyük destek

25 Eylül 2016, Pazar 17:00
Minik taraftardan Denizlispor'a büyük destek

10 yaşındaki Halil Selçuk Kurban Bayramı'nda büyüklerinden el öperek topladığı 225 TL harçlığı Denizlispor'da bağışladı.

FutbolArena - Denizli'nin Çal ilçesinde yaşayan 10 yaşındaki Denizlispor taraftarı Halil Selcuk, ekonomik anlamda sıkıntılı dönemler yaşayan Denizlispor'a bayram harçlığını bağışladı. Biriktirdiği 225 TL'yi Kulüp Başkanı Süleyman Urkay'a teslim eden küçük taraftar. bağış makbuzunu alıp, futbolculara ve teknik heyetle tanıştı. 

Babası ile birlikte 3 yaşından beri Denizlispor maçlarını izledğini söyleyen minik taraftar Halil Selçuk “Kulübün çok borcu olduğunu ve kötü günler geçirdiği duydum. Ben de bayramda biriktirdiğim harçlıkları kulübüme bağışlamyı kararlaştırdım. Takımıma Mersin İdmanyurdu maçında başarılar diliyorum. Denizlispor'u çok seviyorum” dedi.
Davranışı nedeniyle Denizlispor Kulüp başkanı Süleyman Urkay tarafından minik taraftara forma hediye edilirken, Kulüp başkanı Süleman Urkay  “Halil'in bu davranışı bizi daha da yüreklendirdi. Halil gibi Denizlispor sevdalısı taraftarlarımıza güzel bir sezon yaşatmak istiyoruz”  şeklinde konuştu. 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.