comScore

Milli takıma çağrılan Erol Erdal Alkan'ın babası menajeri açıkladı

14 Kasım 2017, Salı 00:14
Milli takıma çağrılan Erol Erdal Alkan'ın babası menajeri açıkladı

A Milli Takıma çağrılan ve hakkında çarpıcı iddialar ortaya atılan Erol Erdal Alkan'ın babası açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - A Milli Takımın Romanya ve Arnavutluk maçlarının kadrosuna çağrılan Dordrecht futbolcusu Erol Erdal Alkan hakkında çıkan menajer iddiaları üzerine futbolcunun babası Gürol Alkan bu konu hakkında konuştu. Beyaz TV'ye konuşan Gürol Alkan şu açıklamaları yaptı:
 

Erol Erdal Alkan kimdir? - Milli takım haberleri


A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu'nun Dordrecht forması giyen Erol Erdal Alkan'ın milli takıma çağrılması hakkında Atiller Türker'in Habertürk gazetesindeki yazısı üzerine Erol'un babası Gürol Alkan konuştu:

"EROL'U MİLLİ TAKIMA ABDULLAH ERCAN ÖNERDİ"
Erol'u milli takımda çağrılma süreci Ümit Milli takımdaki oynamış olduğu son 3 maçla alakalı. Hollanda, Slovakya ve Berlin'deki hazırlık maçı. O 3 maçın uzantısı ve performansına dayanarak Abdullah Ercan'ın önerisiyle bugün A Milli takıma çağrılmasına sebep oldu. 

"HABERLERİ UMURSAMIYORUM"

Çıkan haberleri, yazılanları umursamıyorum. 2 kez teyit edilerek yazılması tabi ki gerekiyor. Ancak benim için hiçbir önemi yok. Elazığ'da 19 dakika süre almış olabilir ama şunu da unutmamak lazım. Geçen sene Ümit Milli takımda 270 dakika süre aldı. Oradaki performansına bakılıyor. Gazeteciyseniz bunlar da yazıyor. 18 yaşında ben Türkiye'de olacağım dedi Erol. Ben hiçbir zaman kararlarına müdahale etmedim. Ben hatta kendisine Türkiye'de şunlarla karşılaşacaksın, göze alıyorsan git dedim. O da göze alıyorum dedi. 

"EROL'UN MENAJERİ HOLLANDA'DA"

Erol'un tek menajeri var, o da Hollanda'da. Bazıları isim vererek haber yapıyorlar. Haber yaptıkları zaman bu isimlerin farkında olmadan reklamını yapıyorlar. Ama ben yine de söyleyeyim. Erol'un menajeri Zöhre Yalçın."

"EROL'UN KAZANDIĞI PARAYI BEN SORMAM ONA"

Türkiye'de insanlar başkalarının ne kadar para kazandığıyla o kadar çok ilgileniyorlar ki, ben çocuğuma bile sormuyorum. Benden para istemediği sürece hiçbir sorun yok. Benden istemesin de. Erol futbola aşık bir çocuk. Alt lige gitmek istemesinin sebebi futbol oynamak için. Parayla pulla alakası yok. 

"LUCESCU'YA KİM RAPOR EDECEK?"

Lucescu'ya kim rapor verecek? Alt yapıdaki hocalar verecek. Abdullah Ercan'ın başarılarını siz biliyorsunuz. Ümit Milli takımdaki birçok futbolcu üzerinde emeği var. İnsanlar bizde kıyamet tellallığı yapmayı iyi beceriyor. Abdullah Ercan kendisini kovdurmak mı istiyor yani?

"EROL HİÇ ÜZÜLMEDİ"

Erol çıkan haberlerden sonra hiç üzülmedi. Çünkü 4 yıl kaldı Türkiye'de. Zaten Türkiye'yi tanıyor, biliyor. Yaz tatillerini hep Türkiye'de geçirdi. Türkiye'yi de çok seviyor ve her zaman benim ilk ülkem Türkiye dedi. Hollanda'dan da teklif gelse ben Türk'üm, Türk milli takımında oynayacağım dedi. 

Ay Yıldızlı takımla ilgili tüm gelişmelere Milli Takım Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (24 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.