comScore

Milli takım futbolcularından Şenol Güneş'e övgüler! Kim ne söyledi?

25 Mart 2019, Pazartesi 22:15
Milli takım futbolcularından Şenol Güneş'e övgüler! Kim ne söyledi?

Türkiye - Moldova maçının ardından Milli takım futbolcuları TRT Spor'a konuştu ve Şenol Güneş'e övgüler yağdırdı. 

FutbolArena - A Milli takım Euro 2020 elemelerinde gruptaki ikinci maçında sahasında Moldova'yı 4-0 mağlup etti. Maçın ardından futbolcular TRT Spor'a konuştu. 

CENK TOSUN
"2 maç 6 puan. Gol yemeden 6 puan. Eskişehir'deki taraftarlara teşekkür ediyorum. 90 dakika hiç susmadan destek oldular. Takım arkadaşlarımı kutluyorum. Çok net galibiyet aldık. Daha farklı olabilirdi, çok kaçırdık."

HASAN ALİ KALDIRIM

"Şenol Hocamızın milli takımın başına geçmesiyle 2 maçtan 6 puanla çıkmak güzel bir başarı. Belki 2-3 taktik antrenman yapabildik, çok vaktimiz yoktu. Futbolun doğrularını sahaya yansıtmaya çalıştık.Eskişehir halkına teşekkür ediyorum, inanılmaz bir atmosfer vardı. Ben ilk defa bu statta oynuyorum, harika bir destek vardı. İnşallah onlar da en kısa sürede Süper Lig'e geri dönerler. Bu taraftarlar hak ediyor."

TÜRKİYE - MOLDOVA MAÇ SONU DEĞERLENDİRMELERİDENİZ TÜRÜÇ

"Ne yapıp edip bu maçı kazanmak istiyorduk. İyi oynayarak kazanmak istiyorduk. Bundan sonra Fransa ve İzlanda ile önemli maçlarımız var. İnşallah o maçlarda da iyi sonuçlar alarak bir adım daha hedefe yaklaşmak istiyoruz. Şenol hocayı anlatmaya gerek yok. Gençler ve tecrübeliler arasında mütmiş bir uyum yakalandı. Bu Şenol hocanın başarısı."

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye - Moldova maçının ardından soyunma odasına girdi ve futbolcuları tek tek tebrik etti. Ardından Şenol Güneş ile beraber demeç veren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Güzel bir galibiyet. Şenol hocamızın 2'de 2 tahmini tuttu. Gol yemeden kazanmak da önemli. Bugün daha da farklı olabilirdi. İyi bir fikstür var ortada. Milli takım maşallah çok iyi" dedi.

Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!


FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)