comScore

Milli maç bugün mü? Milli maç ne zaman? Türkiye Andorra maçı saat kaçta, hangi kanalda?

06 Eylül 2019, Cuma 15:52
Milli maç bugün mü? Milli maç ne zaman? Türkiye Andorra maçı saat kaçta, hangi kanalda?

Türkiye Andorra maçı saat kaçta, hangi kanalda, milli maç ne zaman gibi aramaların yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz.

Türkiye Andorra maçı ne zaman, Türkiye Andorra saati, Türkiye Andorra günü, Türkiye Andorra hangi kanalda, milli maç ne zaman, milli maç bugün mü gibi aramaların yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz. EURO 2020 Elemeleri'nde Andorra ile karşılaşacak olan Milli Takımımızın maçının ne zaman oynanacağı merak ediliyordu. Türkiye Andorra maçıyla ilgili tüm detaylar haberimizde. 
 

Milli maç ne zaman? Milli maç bugün mü? Türkiye Andorra maçı


EURO 2020 Avrupa Şampiyonası Elemeleri'nde mücadele eden Türkiye, Andorra'yı konuk ediyor. Türkiye Andorra maçı İstanbul'da oynanacak. 5 yıl sonra İstanbul'da maça çıkacak olan Milli Takımımız, Andorra karşısında hata yapmadan 3 puanı hanesine yazdırmak istiyor. Türkiye Andorra maçının tarihi ve saati de belli oldu. Türkiye Andorra maçı 7 Eylül Cumartesi günü 21:45'te oynanacak. 

TÜM BİLETLER TÜKENDİ

Türkiye Futbol Federasyonu'nun resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, Beşiktaş Park'ta 7 Eylül 2019 Cumartesi günü saat 21.45'te oynanacak Türkiye - Andorra karşılaşmasına gösterilen yoğun ilgiden dolayı tüm futbolseverlere teşekkür edildi.

Sınırlı sayıda kale arkası loca koltuğu satışlarına ise devam edildiği belirtilirken, Andorra mücadelesini izlemek isteyen futbolseverlerin Beşiktaş Park Kuzey Kale Arkası'nda bulunan bilet gişelerinden sadece TC Kimlik numaralarını ibraz ederek loca koltuğu satın alabileceği ifade edildi.

Loca koltuk fiyatının ise 250 TL olduğu açıklandı.
 

Türkiye Andorra maçı saat kaçta, hangi kanalda?


Türkiye Andorra maçı saat kaçta, hangi kanalda şeklinde aramalar yaparak milli maçın günü, saati ve yayınlanacağı kanalı öğrenmek isteyen futbolseverler için milli maçın yayın bilgilerini hazırladık. Türkiye Andorra maçı yarın (7 Eylül Cumartesi) 21:45'te başlayacak ve TRT 1 ekranlarndan naklen yayınlanacak.

FutbolArena Haber Turu (20Şubat 2020)