comScore

Milan Milan

Socios, Serie A ile iş birliğine vardı

11 Ocak 2022, Salı 20:15
Socios, Serie A ile iş birliğine vardı

Socios, Serie A Resmi Partneri olmakla birlikte, İtalya Süper Kupası ve İtalya Kupası Finallerinin Ana Sponsoru oldu.

FutbolArena - Lega Serie A, dünyanın dört bir yanındaki sporseverler için hepsi bir arada etkileşim ve ödüllendirme uygulaması Socios.com ile resmi bir ortaklık kurduğunu duyurdu. Socios.com, Lega Serie A Resmi Partneri, Supercoppa Frecciarossa (İtalya Süper Kupası) ve Coppa Italia Frecciarossa (İtalya Kupası) Finallerinin ise Ana Sponsoru oldu.

Yeni iş birliği Socios.com CEO'su Alexandre Dreyfus'un San Siro'da Inter Milan ve Juventus arasında yarın (12 Ocak) oynanacak Supercoppa Finalinin maç sonunda MVP ödülünü takdim etmesiyle başlayacak.
SERIE A'DAN FAN TOKEN ATILIMI 

İş birliği, Socios.com'un Inter Milan, Juventus, AC Milan, Napoli, AS Roma ve İtalya Milli Takımı'nı içeren partnerleri ile İtalyan spor endüstrisinde halihazırda var olan önemli gücüne dayanıyor.

Socios.com'un 100'den fazla güçlü partneri arasında FC Barcelona, Paris Saint-Germain, Atletico Madrid, Valencia, Manchester City ve Arsenal yer almakta. Socios.com'un geniş ağı, futbolun yanı sıra UFC, F1 takımları, 25 NBA franchise'ı, NFL'nden New England Patriots ve NHL, e-spor ve kriket gibi sporlardan önde gelen kulüpleri içerir.

LUIGI DE SIERVO'DAN AÇIKLA

Lega Serie A CEO'su Luigi De Siervo iş birliği hakkında şunları söyledi: 

“Geçtiğimiz yıllarda sporun mükemmelleşmesi için çalışmış, sektörünün lider markası Socios.com ile bu partnerliği duyurmaktan son derece memnunuz. Bu anlaşma ile Lega Serie A, yeni pazarlar tarafından sunulan, geleceğe ve inovasyona yönelik ve dünyanın dört bir yanındaki futbolseverlerin ihtiyaçlarına cevap vermeye özen gösteren fırsatları yakalamaya hazır olduğunu bir kez daha kanıtlıyor.”


ALEXADRE DREYFUS: "2022'YE BU BÜYÜK DUYURU İLE BAŞLAMAKTAN MUTLULUK DUYUYORUZ"

Chiliz ve Socios.com CEO'su Alexandre Dreyfus ise şunları ekledi: "2021'de ağımızı %500'ün üzerinde büyüttük ve platformumuza bir milyondan fazla yeni kullanıcı kattık. Önümüzdeki 12 ay için daha büyük hedeflerimiz var, bu nedenle 2022'ye İtalyan spor endüstrisine olan bağlılığımızı daha da sağlamlaştıran bu büyük duyuruyla başlamaktan mutluluk duyuyoruz. Serie A ile yakın bir şekilde çalışmayı, Socios.com'un amacını kitlelere yaymayı ve hem İtalya'da hem de dünya çapında süper taraftar topluluğumuzu oluşturmayı dört gözle bekliyoruz."

167 ÜLKEDEN 1,4 MİLYONA YAKIN KULLANICI

Dünyanın en büyük taraftar etkileşim platformu Socios'ta 167 ülkeden 1,4 milyona yakın sporsever yer alıyor.  Sporseverler, Fan Tokenlar aracılığıyla sevdikleri takımlarla etkileşim kurmak ve onlar tarafından ödüllendirilmek için Socios.com'u kullanıyor. Fan Tokenlar, sahiplerine oylamalarda oy hakları, VIP ödüllere, özel promosyonlara, AR destekli içeriklere, oyunlara ve yarışmalara erişim hakkı sağlayan, Chiliz blok zincirinde basılan dijital varlıklardır.

Socios.com, yıl boyunca eklenecek yeni yenilikler, özellikler ve ödüller ile 2022'de dünyanın dört bir yanından milyonlarca yeni taraftarı, Fan Tokenların avantajlarıyla tanıştırmayı hedefliyor. Socios.com, önümüzdeki 12 ay içinde yüksek görünürlüklü ulusal ve uluslararası pazarlama kampanyaları başlatarak ve spor ve eğlence ekosistemini önemli ölçüde geliştirerek kadrosuna daha birçok büyük küresel spor organizasyonunu ekleyecektir.

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!