comScore

Milan Milan

Milan'ın sahibi Yonghong Li'dan iflas iddialarına sert yanıt

21 Şubat 2018, Çarşamba 15:15
Milan'ın sahibi Yonghong Li'dan iflas iddialarına sert yanıt

İtalyan devi Milan'ı geçtiğimiz yıl satın alan Çinli iş adamı Yonghong Li'nin sahip olduğu şirketin iflas ettiği yönündeki iddialara yanıt verdi.

FutbolArena Dış Haberler - Milan'ın sahibi ünlü Çinli iş adamı Yonghong Li, iflas ettiğine yönelik çıkan iddialarla ilgili bir açıklama yaptı.

Milan'ı satın almak için yüklü miktarda kredi çeken Yonghong Li'nin bu krediyi geri ödemede zorluk yaşadığı ve bankalar tarafından kendisine dava açıldığı iddia edilmişti. Geçen yıl Milan'ı satın alan Yonghong Li, E-Ticaret sitesinin battığı yönünde çıkan iddialarla ilgili Milan'ın resmi internet sitesinden bir açıklama yayınladı.
 

Yonghong Li iflas mı etti?


Yonghong Li, yaptığı açıklamada, bu iddiaların amacını anlamıyoruz ancak bu iddiaları çıkaranlar ciddi derecede zarar görecek. Söz konusu olan şirketlerimiz ve ailemiz. Dolayısıyla, varlıklarım ile ilgili durumun güvenli ve sağlam olduğunu ve hem Milan'ın hem de şirketlerin düzenli olarak çalışmakta olduğunu açıklamak durumundayım. Bu iddların son bulacağını umut ediyorum. Bu nedenle, doğru olmayan son haberlere hiçbir şekilde itibar edilmemesi ve hepimizin işine odaklanması gerektiğini vurgulamak isterim.  ve koç Rino'yu desteklemeye devam edeceğini umuyoruz" diye konuştu.
Öte yandan Gennaro Gattuso'nun durumundan da bahseden Çinli iş adamı, "Teknik direktör Gattuso'nun ve oyuncularımızın çabaları sayesinde takımın her yönüyle geliştiğini görüyoruz. Gattuso ile Milan'ı en üst noktaya getirmek için her şeyi yapacağız" ifadelerini kullandı.

Son dakika Milan Haberleri FutbolArena'da.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Nisan 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.