comScore

Milan Milan

Hakan Çalhanoğlu'nun menajerinden transfer itirafları

23 Haziran 2020, Salı 17:53
Hakan Çalhanoğlu'nun menajerinden transfer itirafları

Hakan Çalhanoğlu'nun menajeri transfer açıklamalarından bulundu. Milli futbolcunun Şampiyonlar Ligi'nde oynamak istediği ifade edildi.

FutbolArena - Milan'da forma giyen Hakan Çalhanoğlu'nun menajeri Gordon Stipic ayrılık sorusuna yanıt verdi. Galatasaray açıklamalarıyla sarı kırmızılı taraftarları heyecanlandıran Hakan Çalhanoğlu'nun sezon sonu takımdan ayrılması gündeme geldi.
 

Hakan Çalhanoğlu, Milan'dan ayrılacak mı?


Tuttomercatoweb'e konuşan menajer Gordon Stipic, "Hakan Çalhanoğlu gerçek bir profesyonel olduğunu herkese gösterdi. Dünkü maçtaki performansı bence hırsını yansıttı. Herkes sözleşmesinin 2021'de sona erdiğini ve her şeyin şimdi yeniden başladığını biliyor." dedi.

"ŞAMPİYONLAR LİGİ'NDE OYNAMAK İSTİYOR"
Hakan'ın UEFA Avrupa Ligi için mücadele eden Milan'daki geleceğine değinen Stipic, "Henüz Milan'la konuşmadım ama Hakan'la büyük hedeflerimiz var. Şampiyonlar Ligi'nde oynamak istiyor. Sezonun sonunda ne olacağını bilmiyorum. Şampiyonlar Ligi hırsımızı inkar edemeyiz. " diye konuştu.

"BİREYSEL HIRSLARI GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURULMALI"

Gordon Stipic sözlerinin devamında "Hakan, Milano'da mutlu ve böyle görkemli bir kulüpte 10 numaralı formayı giymekten gurur duyuyor. Ancak belli ki, göz önünde bulundurulması gereken bireysel hırsları da var." dedi.

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da.

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!