comScore
1 / 10

Hakan Çalhanoğlu'na Premier Lig'den transfer teklifi

Hakan Çalhanoğlu sezon sonu bitecek sözleşmesi adına takımı Milan ile yaptığı görüşmelerden henüz istediği sonucu alamadı.

2 / 10
Milli yıldızımız Hakan Çalhanoğlu için devreye giren İngiliz devinin 5 yıllık bir sözleşme teklifinde bulunmaya hazırlandığı belirtildi.
3 / 10
İtalya Serie A ekiplerinden Milan’da sergilediği performansla birçok dev kulübün radarında bulunan milli yıldızımız Hakan Çalhanoğlu, İngiltere Premier Lig’e transfer olabilir.
4 / 10
La Gazzetta dello Sport sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Hakan Çalhanoğlu’nun kulübü Milan’ın kendisine yaptığı öneriden memnun olmadığını aktardı.
5 / 10
Milli oyuncu için İngiliz devi Manchester United’ın 5 yıllık bir sözleşme teklifi hazırladığı duyuruldu.
6 / 10
Milan’ın yeni sözleşme adına 2.8 milyon Pound’luk bir teklif sunması nedeniyle Hakan Çalhanoğlu’nun hayal kırıklığına uğradığı belirtilmekte.
7 / 10
Manchester United’ın ise milli oyuncumuza, her sezon sonunda maaş artışı sağlayan 5 yıllık bir sözleşme teklifine hazırlandığı aktarılıyor.
8 / 10
Milan formasıyla bu sezon çıktığı 8 maçta 4 gol, 4 asistlik performans sergileyen Hakan Çalhanoğlu, şu an için Milan’ın önerisini kabul etmedi.
9 / 10
Hakan’ın önümüzdeki ay yeni kontrat adına bir görüşme daha gerçekleştirileceği ifade edildi. (Fanatik)
10 / 10