comScore

Milan Milan

Hakan Çalhanoğlu'na iftira attı; para cezası ve hizmet cezası aldı

05 Ocak 2018, Cuma 12:14
Hakan Çalhanoğlu'na iftira attı; para cezası ve hizmet cezası aldı

Milan'da forma giyen milli futbolcu Hakan Çalhanoğlu, cinsel santajla kendisinden para isteyen Anita Latifi ile ilgili çıktığı davada haklı bulundu

FutbolArena Dış Haberler - Milan'da forma giyen milli futbolcumuz Hakan Çalhanoğlu 2014 yılında adına açılan cinsel santaj suçlamasıyla çıktığı mahkemede haklı bulundu.

Anita Latifi adlı bir kadın, bir gazeteci ile işbirliği yapıp, milli futbolcu Hakan Çalhanoğlu'dan şantajla 250 bin euro para istemişti. İlişki yaşadıktan sonra ayrıldığı Hakan Çalhanoğlu'nu arayıp Latifi, “Senden hamileyim. 250 bin euro verirsen kürtaj yapacağım. Aksi taktirde basına her şeyi anlatırım” demişti


Hakan Çalhanoğlu'na yapılan santaj suçlaması


21 yaşındaki kadın 2014 yılında defalarca Hakan Çalhanoğlu ile birlikte olduğunu belirterek bazı suçlamalar yöneltmişti. Hakan Çalhanoğlu da yaptığı açıklamada, Latifi ile olan ilişkilerinde her zaman korunduğunu söylemişti. Sonrasında Latifi'nin hamile kalmadığı ortaya çıktı.
70 SAATLİK SOSYAL HİZMET CEZASI

İtalyan basınında çıkan habere göre, Hakan Çalhanoğlu suçlamalardan beraat etti. Milli futbolcu, Şu sıralarda 70 saatlik sosyal hizmetlere mahkûm edilen şarkıcı Anita Latifi Rossonero'nun suçlamalarını kabul etmedi ve genç kadını kınadı. Önceki günlerde kulüpten izin alan Çalhanoğlu, kendisini ilgilendiren davaya tanıklık yapmak için Almanya'ya uçmuştu.

Serie A ile ilgili son dakika gelişmelerine Serie A Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

SON 24 SAATTE NELER OLDU?

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)