comScore

Milan Milan

Hakan Çalhanoğlu Gattuso'ya minnettar

23 Mart 2018, Cuma 23:52
Hakan Çalhanoğlu Gattuso'ya minnettar

Milli futbolcumuz Hakan Çalhanoğlu, İrlanda maçı sonrasında açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Milli Takım, özel maçta İrlanda Cumhuriyeti'ni Mehmet Topal'ın attığı tek golle 1-0 mağlup etti. Maç sonu açıklamalarda bulunan Milan'da oynayan milli oyuncu Hakan Çalhanoğlu, maçının hakkının kendilerinin olduğunu söyledi. 


Hakan Çalhanoğlu'nun İrlanda Cumhuriyeti maçı açıklamaları


“Yeni formalarımız bugün bize uğur getirdi” 
Kendileri için çok önemli bir maç olduğunu dile getiren milli futbolcu Hakan Çalhanoğlu, “Bizim için çok önemli bir maçtı. 2018'e iyi başlamak istiyorduk. Bu galibiyet bize çok büyük bir motivasyon verebilir. Hocamızla beraber iyi çalışıyoruz. Yeni formalarımız bugün bize uğur getirdi. İnşallah bu galibiyetleri devam eder” dedi. 

"MAÇ BİZİM HAKKIMIZDI"
İlk yarı çok iyi oynadıklarını dile getiren Çalhanoğlu, “Bizim takımımızda çok genç oyuncularımız var. İlk önce önemli olan, takım halinde sahaya çıkmak, bence ilk yarı çok iyi oyun sergiledik. Şanslarımızı da bulduk ama maalesef atamadık. Rakibi hiç rahat bırakmadık, top hep bizde kaldı. İkinci yarı kornerden gol attık. Maçın hakkı bizdeydi. Galibiyet bizim için her zaman önemlidir. İnşallah böyle devam ederiz” şeklinde konuştu. 


Hakan Çalhanoğlu Gattuso hakkında ne dedi?


Kendisini çok iyi hissettiğini de sözlerine ekleyen milli futbolcu Çalhanoğlu Milan'daki teknik direktörü Gennaro Gattuso'yu överken, “Milan'da hocam bana bu konuda çok yardımcı oldu. Milan'da gösterdiğim performansı milli takımda da göstermek istiyorum. İnşallah bende böyle devam ederim. Takıma yardımcı olmak istiyorum. Benim için en önemli olan, her zaman takımın iyi olması ve galibiyetler” dedi. 

Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Nisan 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.